Світлодіодне освітлення позитивні і отрицатльные боку Зараз, світлодіодне освітлення стало досить стрімко набувати досить широку популярність. Головна причина цього, наявність у таких LED-ламп досить великого числа переваг, включаючи, звичайно ж, їх просто унікальні енергозберігаючі здатності, що дають можливість досить серйозно економити на споживанні електроенергії.

Проте, чи справді такі світильники такі хороші?

Плюси led-світильників

Найважливішими достоїнствами світлодіодів, насамперед, природно, вважаються їх чудові енергозберігаючі здібності і досить солідна довговічність. Порівняно із звичайними лампочками, такі пристрої працюють у багато разів довше, витрачаючи при цьому в рази менше електроенергії. Зараз, подібного типу освітлення поступово почало витісняти навіть спеціальні галогенні лампи, які ще порівняно недавно користувалися досить серйозним успіхом, оскільки в них повністю відсутня ртуть, і вони, з-за частого включення/вимикання, зовсім не виходять з ладу. Якщо ж говорити конкретно про житлових приміщеннях, то тут з точки зору співвідношення вартість/якість, цілком гідної заміни світлодіодам просто немає, адже вони абсолютно безпечні, світять набагато яскравіше і, до того ж, здатні працювати до декількох десятків тисяч годин.

Світлодіодне освітлення позитивні і отрицатльные боку
Ще одним дуже серйозним плюсом такого освітлення вважається досить широкий колірний спектр їх світіння. Як результат, у випадку застосування LED-ламп, для одержання необхідного кольору зовсім не треба застосовувати спеціальних додаткових фільтрів. Колір випромінюваного світла, в подібній ситуації, зазвичай залежить від того, з якого матеріалу виконаний сам напівпровідник, причому він, в будь-якому випадку, все одно виходить досить інтенсивним і насиченим.

Досить скромні розміри і вельми істотна стійкість до різного плану механічних пошкоджень, також слід віднести до досить серйозного переваги світлодіодів. Особлива компактна конструкція, повна відсутність незакріплених елементів, а також чудова стійкість до впливу низьких температур і вологи, роблять подібні джерела світла ідеально підходять для використання в будь-яких умовах.

Мінуси світлодіодів

Однак, незважаючи на наявність у світлодіодного освітлення безлічі переваг, у нього також присутні і деякі мінуси. Так, перш за все, це досить солідна вартість – хоча подібні джерела світла і відрізняються досить солідної довговічністю, їх початкова ціна неймовірно висока. До того ж, світлодіоди також ще і відрізняються підвищеною чутливістю до виникаючих в електричній мережі перепадів напруги, а значить, для них, в деяких ситуаціях може знадобитися застосування додаткових стабілізаторів.