Як шпаклювати стики гіпсокартону Вирівняти внутрішні стіни для подальшої фінішної обробки можна кількома способами. Це можна зробити, використовуючи різні штукатурні суміші, але цей метод більш витратний і трудомісткий.

Або ж вирівняти поверхню стін листами гіпсокартону. Цей метод не тільки менш витратний, але і більш дешевий.

Як шпаклювати стики гіпсокартону

Види кріплення листів гіпсокартону до стіни

Більш популярний метод кріплення листів гіпсокартону до стіни є обшивка на встановлену решетування, а другий метод — це коли кожен аркуш приклеюється до стіни на спеціальний клей. Але перший спосіб більш надійний і якісний.

Як шпаклювати стики гіпсокартону
Як шпаклювати стики гіпсокартону

Базова обробка стін з гіпсокартону

Після того, як листи гіпсокартону закріплені на стіні необхідно зробити розшивку з'єднувальних швів. Для цього використовуючи малярський ніж, потрібно на кожному соединительном шві зробити зріз краю під нахилом.

Тепер використовуючи гіпсову штукатурку, заповнити підготовлені шви і зверху закрити їх серпянкой шириною в 5 див. Далі притримуючи рукою серп'янку, проводячи шпателем зверху вниз, притискати цю стрічку урівень з поверхнею листа гіпсокартону. Потрібно також попередньо цієї штукатуркою закрити всі саморізи.

Після того як висохнуть закриті шви треба нанести на поверхню стін тонкий шар гіпсової штукатурки, потім її треба зашліфувати і прогрунтувати. Після цього наносять фінішну шпаклівку, після висихання шліфують і грунтують. Тепер можна приступати до фінішної облицюванні стін.