Переваги акрилової ванни Ванни, виготовлені з акрилу, придбали особливу популярність у європейських країнах і продовжують завойовувати інші країни. Це не дивно, адже вони зручні, прості в обслуговуванні, і нічим не поступаються чавунним або сталевих виробів.

Акрилові ванни стали невід'ємною складовою сучасного інтер'єру.

Ванни з акрилу мають різними формами, кольоровою гамою і габаритами. Виробляються з полімерної основи. Адже, з її допомогою можна створити будь-який, навіть самий оригінальний образ. Глянець виходить в процесі технічної обробки акрилу. Цей матеріал надає дизайнерам об'єктивну можливість для втілення творчих задумів.

Армований шар додає конструкції жорсткості і розташовується усередині монолітного виробу. Деякі акрилові ванни, включають дерев'яний каркас або металеві вставки під бортиками ванни. Однак це говорить про погану якість конструкції, точно так само, коли від ванни йде різкий хімічний запах.

Переваги акрилової ванни
Переваги акрилової ванни

Акрилові ванни виявляють особливу стійкість до розвитку цвілі і появи бактерій, завдяки своїй хімічній формулі. Протягом часу поверхню ванни не потьмяніє і не стане шорсткою. Також не страшні їй тріщини і відколи. Навіть у разі появи подряпин, утворився зазор наносять спеціальний гель, який по мірі висихання закладає ваду. Ще одна перевага ванни з акрилу — це її мала вага. Він коливається на позначці 15 – 25 кг. Отже, підняти її на поверх і встановити — не проблема.

Догляд за ванною виключає використання коштів з абразивними частинками. Також не можна чистити агресивними пастами і емульсіями. У зв'язку з цим, ванну миють спеціальним складом, який можна придбати в різних спеціалізованих магазинах. Підійде і мильний розчин.

Несмывающиеся плями видаляють лимонним соком або розведеного невеликою кількістю столового оцту. Не варто надовго замочувати білизну в миючому складі — це призведе до пошкодження поверхні ванни.

Переваги акрилової ванни
Переваги акрилової ванни

При виборі акрилової конструкції слід звертати увагу на фірму виробника. Виріб відомого бренду дасть своєрідну гарантію якості. Провідні виробники акрилових ванн — це Німеччина, Нідерланди і Великобританія.

Регулярний догляд за ванною з акрилу допоможе зберегти її структуру у відмінному вигляді не один рік. А правильний вибір моделі від перевірених виробників, дозволить отримати в експлуатацію якісний виріб.