Заглушки для стовпів особливості та переваги

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність всіляких конструкцій, які можуть бути використані в якості огорожі. Однак більшість з них передбачає попередню установку опорних стовпів, на які вона буде монтуватися.

Практика показує, що вони можуть виготовлятися з різних матеріалів, але найбільш затребуваними є деревина і метал.


Головною перевагою металу, звичайно ж, є довговічність. Такий виріб не схильне до швидкого руйнування, чого не можна сказати про аналогічної конструкції з дерева.


Але ахіллесовою п'ятою таких стовпчиків є схильність до корозії. Найпростіший варіант – використовувати стійкі до іржі метали, проте він абсолютно неприйнятний з економічної точки зору. Щоб конструкція прослужила як можна довше, необхідно закрити її верхню частину, для чого використовують спеціальні заглушки.


Використання подібних пристосувань має наступні переваги:


  • внутрішня частина опорного стовпця повністю захищена від попадання вологи або ж сміття;

  • ймовірність утворення корозії на внутрішній поверхні металу зводиться до мінімуму;

  • aimp-market.ru також виконують декоративну функцію.

Деякі моделі даних пристосувань також сприяють забезпеченню безпеки на ділянці. Їх конструкція передбачає наявність спеціальних гострих наконечників, які істотно ускладнюють несанкціоноване проникнення на закриту територію третіми особами.


Також заглушки можуть бути розраховані не тільки на металеві стовпи. Вони відмінно підійдуть для виробів з каменю або бетону. Однак виготовляються вони, як правило, з міцного пластику.


Найбільш гостра необхідність у подібних пристроях виникає саме в міжсезоння. Це обумовлено тим, що в стовпах починає накопичуватися вода. Це може призвести не тільки до корозії, але і до пошкодження самої конструкції. В процесі замерзання вода розширюється. Незначні тріщини, які після цього з'являються, з часом можуть стати серйозною проблемою.


На сьогоднішній день представлений на вітчизняному ринку асортимент заглушок просто величезний. Вони можуть класифікуватися за різними ознаками. По-перше, вироби бувають різної форми. Вона може бути обумовлена і практичними, і естетичними міркуваннями. По-друге, вони припускають різні методи виробництва. Як правило, заглушки діляться на ковані і штамповані. По-третє, важливим чинником є і матеріал, з якого вони можуть бути виготовлені.