Струбцини До різновидів ручних лещат відносяться такі інструменти, як струбцини швидкозажимні. Вони дають можливість щільно між собою фіксувати деталі. Така струбцина може бути використана для склеювання шарів деревини при деревообробці, надання дерев'яних заготовок складних зігнутих форм.

У процесі фіксації деталі струбцина швидкозатискний дає можливість використання однієї руки. На сьогоднішній день ринок інструментів дає можливість придбання найрізноманітніших струбцин. Існує професійна серія цих інструментів, яка використовується для щоденної роботи.

Інструмент володіє функцією змінної швидкості. Це дає можливість рукоятку пересувати по шині швидко до того, як відбувається зіткнення затискання деталлю. Швидкість зменшується після зіткнення. Це дає можливість дозувати зусилля точно. Також струбцину можна використовувати на розжим за допомогою легкої перестановки у зворотний бік передньої губки.

Струбцини
Це проводитися з використанням фіксатора інструменту. Також інструмент дозволяє затискати не тільки заготівлі вироби з дерева, але і заготовки з пластмаси або скла. Плоскі зажимаемые поверхні мають стійкий до розтріскування протиударний матеріал, тому пластмаса, скло і дерево можуть зажиматься без використання підкладок.

Такий інструмент роботу робить комфортною, при цьому немає потреби докладання великих зусиль, а проводити роботу можна однією рукою. Існують струбцини, які оснащені інтелектуальної механікою перевстановлення. Вона легко і швидко дає можливість перемикати з затиску на розжим верхню частину.