Переваги системи автоматичного поливу газону Автоматичні системи поливу газонів мають чимало переваг, завдяки яким вони користуються великим попитом серед дачників. Багато намагаються дізнатися, що краще – використання автоматичної системи або полив культур традиційним методом?

У цій статті розглянемо всі нюанси.

Переваги системи автоматичного поливу газону

Даний вид зрошення має чимало очевидних переваг. При порівнянні з іншими нині доступними методами зрошення, єдиним недоліком автоматичної системи можна назвати хіба що високу вартість встановленого обладнання.

В іншому ж спостерігаються лише позитивні якості. Модернізацію системи можна порівняти з автомобільним транспортом. Деякий час тому в якості основної рушійної сили використовувалися коні, пізніше почали розроблятися автомобілі. Системи поливу розвиваються приблизно за тією ж схемою. Адже, якщо мова йде про традиційному способі зрошення, то для цього необхідно виділяти багато часу і сил. Необхідно зауважити, що економія часу при роботі автоматичної системи – не єдина перевага. Обсяги води можуть регулюватися, в залежності від того, яку зону необхідно поливати, таким чином грунт зволожується максимально ефективно і якісно. Маючи в розпорядженні велику ділянку землі, поливати його своїми силами – непосильне завдання, де на допомогу прийде автоматична система, яка швидко і легко впорається з такою роботою.

Встановивши на своїй ділянці систему автоматичного поливу, вже через кілька тижнів ви помітите, що газон став в рази краще, більш свіжим. І зараз така система доступна кожному. Серед позитивних якостей можна відзначити наступні:

• завдяки тому, що система працює в автоматичному режимі, ви економите не тільки сили, але і час. Багато хто, приїжджаючи на дачу, прагнуть не працювати, а навпаки, відпочивати;

• навіть якщо ви не встигаєте приїхати вчасно, щоб полити газон, вам не доведеться хвилюватися і думати, що рослини з-за цього висохнуть. Полив можна налаштувати певним чином, дозволяючи йому включатися і виключатися в заданий час;

• багато прагнуть до економії, і вона доступна завдяки автоматичній системі. Нині також встановлюється крапельне зрошення, яке і зовсім вважається найбільш економним варіантом;

• встановивши систему автоматичного поливу на ділянці, ваші рослини завжди будуть здоровими і красивими.

Не варто турбуватися про те, що не вийде встановити автоматичну систему на тій ділянці, де є ландшафтний дизайн. Фахівці акуратно монтують всі комплектуючі таким чином, щоб не зачіпати зелені насадження і не завдавати їм шкоди. У якості джерела для системи використовуються водогони та свердловини, але важливо, щоб вони мали певні технічні параметри, потрібні системі. У вимкненому стані автополив і зовсім непомітний, а коли його активують, то під тиском розпилювачі піднімаються над землею і зрошують прилеглу грунт.

Користуватися такою системою простіше простого, однак, необхідна участь фахівців для її проектування та встановлення.