Поради щодо підбору сонячної електростанції для будинку Завдяки розвитку сучасних технологій у вільний продаж час від часу надходять розробки, здавалися кілька десятиліть тому привілеєм спеціальних урядових проектів.

Детальніше: Поради щодо підбору сонячної електростанції для будинку

Дрилі Black&Decker KR 850 CK - KR 1000 CK Особливості конструкції дрилі: KR 1000 CK і KR 850 CK - новинки від BlackDecker. Вони прийшли на зміну хорошим, але морально застарілим попередників (зокрема, остання модель схожа на популярну в минулому дриль KD 250, випускалася більше семи років).

Детальніше: Дрилі Black&Decker KR 850 CK - KR 1000 CK

Пластикові форми для бетону У процесі виготовлення бетонних виробів, як правило, використовується дерев'яна і металева опалубка. В принципі це терпимо, але в той же час не можна не помітити, що як метал, так і деревина має дуже високу адгезію, що накладає на використання таких форм певні витрати, якщо точніше труднощі останнього етапу – розпалубки.

Детальніше: Пластикові форми для бетону

Мастила для знімної опалубки

Навіщо необхідно змащувати опалубку

Працюючи з конструкціями монолітного типу, виготовленими із залізобетону, варто приділяти увагу особливостям зчеплення бетону з опалубкою, де величина досягає декількох кг на квадратний сантиметр.

Детальніше: Мастила для знімної опалубки

Як шпаклювати стики гіпсокартону Вирівняти внутрішні стіни для подальшої фінішної обробки можна кількома способами. Це можна зробити, використовуючи різні штукатурні суміші, але цей метод більш витратний і трудомісткий.

Детальніше: Як шпаклювати стики гіпсокартону

Особливості поливу рослин на дачній ділянці Як відомо, без води жодна рослина не може існувати, так як всі внутрішні процеси можливі тільки при наявності рідини. Проте, якщо підходити до цього процесу бездумно, можна в значній мірі зашкодити зеленим насадженням на свій дачі, адже при поливі дуже важливо враховувати цілий ряд факторів – особливості рослин, складу грунту, кліматичні умови в даному регіоні.

Детальніше: Особливості поливу рослин на дачній ділянці

Види фітингів Сучасні системи водопроводом мають досить складну конструкцію, серед елементів якої часто зустрічаються фітинги та клинові засувки, які можна розглянути shiber-zatvor.ru на сайті компанії «Shiber Zatvor».

Детальніше: Види фітингів

Ізоляційна стрічка основні види і область застосування Зараз про таке видатковому матеріалі як ізоляційна стрічка чув кожен, так як він вважається незамінним і тому знайшов широку область застосування. Його функції можна зрозуміти виходячи з самої назви: виріб герметично ізолює різні предмети, що важливо, якщо потрібно здійснити інженерно-технічну роботу, від більшості факторів, що впливають ззовні – підвищена вологість, УФ-промені і так далі.

Детальніше: Ізоляційна стрічка основні види і область застосування

Клумба своїми руками Красиво оформлена клумба може стати справжньою прикрасою будь-якого присадибної ділянки. Головне знати особливості та послідовність її створення. На території можна створити декілька однакових або різних квітів, що дозволить оживити і урізноманітнити навіть найбільш стриманий і строгий дизайн ландшафтного ділянки.

Детальніше: Клумба своїми руками

Ремонт без клопоту Рано чи пізно нам доводиться робити в квартирі або в заміському будинку ремонт, і тоді ми стикаємося з головною проблемою, якою обробний матеріал краще використовувати?

Детальніше: Ремонт без клопоту