Ремонт протікань душової кабінки Сучасні душові кабінки, окрім душу, часто мають цілий комплекс додаткових функцій – парилку, гідромасаж, розсіювання води на кількох рівнях і т. п. Однак, в процесі експлуатації, кабіна може почати давати течу, що негативно впливає на мікроклімат ванного приміщення.

Тому, замість постійного протирання виступає води, краще провести ремонт і усунути проблему:

1. Текти піддону. Піддон виступає у ролі підстави душової кабіни, службовець платформою для ніг під час прийняття водних процедур. Для відведення води служить зливний отвір, до якого підводиться каналізаційний відвід. Якщо ж починається перебіг піддону, то мова швидше за все йде про тріщину в ньому. Причиною цього звичайно буває погане якість виробу: як правило, цим славляться дешеві китайські піддони. Найпростіша перевірка на якість – встати всередину встановленого на ніжки вироби, м якщо воно прогинається більш, ніж на о,5 см, купувати його не варто. Якщо піддон тріснув, ремонту він не підлягає: доведеться купувати більш якісну заміну. Також причиною протікань внизу кабіни може послужити засмічення зливного отвору, тому цей варіант слід також перевірити.

2. Стінки і дах. Протікання в цих місцях можливе лише у разі порушення їх цілісності. Найчастіше така проблема спостерігається на стиках окремих деталей корпусу, що говорить про знос ущільнювача або герметика. Тому слід розкрутити шурупи на проблемно ділянці, і зробити заміну вийшов з ладу матеріалу. В якості додаткового ущільнення дуже добре зарекомендувала себе сантехнічна гума: найчастіше нею зміцнюють стики стінок і кабіни. У більшості ж випадків

Ремонт протікань душової кабінки
джерелом подібних протікань є погано ущільнені втулки.

3. Двері. У разі виникнення протікань на роликових дверях, проводиться діагностика не тільки їх, але і направляючих. Шляхом звичайного візуального огляду слід визначити, чи залишається зазор при здійсненні руху: заміна роликів проводитися шляхом зняття обмежників. Якщо проблема з напрямними, то їх проблема вирішується тільки їх заміною на нові. Якщо для кріплення дверей застосовуються петлі, то швидше за все буде потрібно їх заміна. У разі ж порушення геометрії двері або її руйнування, ремонт потягне на пристойну суму, так як двері є найголовнішим і дорогим елементом кабіни.