Заміна ущільнювача вікна Дійсний термін служби гумових ущільнювачів становить близько 15 років, в середньому при нашому кліматі, і притому, що практично ніхто спеціально не доглядає і не змащує деталі ущільнювача, він може бути дорівнює 7 - 10 років.

Але що кажуть нам в офісах, які займаються установкою вікон – термін експлуатації становить 2-4 роки. Вони навмисно вводять споживачів в оману, змушуючи робити ремонт частіше, ніж необхідно, приховуючи свою недобросовісну роботу.

Віконні кампанії часто економлять на товщині армуючого профілю, який встановлюється усередині ПВХ-профілю при виготовленні вікна, ігнорують визначені стандарти технологічних робіт і замість необхідного показника профілю та інших деталей, беруть більш дешеві і неякісні матеріали, що згодом призводить до несприятливого результату.

Часто армований профіль зовсім не використовують, і тоді відбувається деформація вікон, їх вигинання і виникнення щілин і зазорів. Що звичайний покупець вважає проблемою з ущільнювачем, адже кожен раз він чує який його мінімальний термін служби.

На телефони віконних компаній кожен день лунає велика кількість дзвінків із замовленнями споживачів замінити ущільнювачі на вікнах. Звичайно, якщо з вікна дме, кожна людина вирішить що проблема виникла саме з цим, і необхідно встановити ущільнювач товстіший.

Ще часто власники квартир, зайшовши в будівельний магазин, набувають універсальний самоклеючий ущільнювач, а потім по периметру рами його приклеюють. Але, на жаль, якщо це допомагає, то ненадовго, адже основну проблему ви не усунули, лише трохи погіршили ситуацію.

Виникнення додаткової ваги на стулці вікна призведе до навантаження на всі деталі фурнітури, що в результаті провокує повну поломку. Начебто нічого значного не здійснили, але в результаті з-за такої дрібниці все прийде в непридатність.

Тому, вибираючи віконну компанію, поставтеся уважно до всіх пропонованих матеріалів і прайс-листами. Якщо ви помітите, що там вказані пункти про заміну або подклейке ущільнювача краще остерігайтеся користуватися послугами даної компанії.

Постарайтеся знайти офіс, який запропонує вам дійсно якісний матеріал і гарантії при установці, має всі необхідні сертифікати якості. Вибір неправильної компанії може призвести до витраті сил, нервів і додаткових коштів, що ні кому не вигідно.

Однак якщо вам необхідно провести заміну ущільнювача, запам'ятайте універсальний силіконовий ущільнювач – ЕВРОСТИП, а також самоклеючі ущільнювачі призначені для застосування в ремонті дерев'яних вікон і ні як не підійдуть для пластикових.