Ремонт м'якої покрівлі Ремонт м'якої покрівлі – відповідальна і копітка заняття, провести яке людині, яка не має в цьому ніякого досвіду і навичок буде дуже важко. Але все ж, при бажанні у вас повинно все вийти, так як ремонт м'якої покрівлі набагато легше, ніж робота з твердою дахом.

Особливості ремонту м'якої покрівлі

Перш, ніж ви почнете займатися такою справою, як www.aek-stroy.ru вам необхідно обов'язково подбати про придбання потрібного інструменту, який допоможе вам зробити роботу максимально ефектно і якісно.

Зробити такий тип ремонту зможе будь-хто, але потрібно пам'ятати про деякі його особливості та нюанси. І працювати потрібно парами, так буде швидше і ефективніше. Наприклад, ваш помічник стане розігрівати руберойд, а інший стане відразу ж іти за ним і рівномірно розгортати рулон.

Ремонт м'якої покрівлі
Як тільки весь етап роботи буде виконано, вам необхідно обов'язково оглянути весь спектр проведених вами робіт, щоб можна було визначити, наскільки якісно, вам вдалося провести цю роботу. У тому випадку, якщо рулони руберойду стануть лежати не будівельними рядами, а саме - криво, то тоді це буде кидатися в очі.

Що потрібно врахувати обов'язково?

У тому випадку, якщо після перевірки ви переконалися, що все добре, то вам необхідно буде не вживати ніяких дій, а почекати дощу. Адже саме дощ зможе показати вам, наскільки добре ви змогли провести ремонт даху, і наскільки якісним він вийшов.

Інструменти і матеріали

З будівельних матеріалів і інструментів, що вам обов'язково знадобляться – руберойд і газова пальник, краще всього використовувати саме її, а не паяльну лампу, як це багато хто робить.

І хоча паяльна лампа коштує набагато дешевше, вам необхідно знати про те, що працювати з нею не тільки незручно, але також вона забирає надто багато часу. Необхідно придбати і хороший, гострий ніж, за допомогою якого можна буде розрізати руберойд без проблем і труднощів.

Якщо все це буде забезпечено, то провести ремонт м'якої покрівлі дійсно не важко. І при бажанні, така дах зможе прослужити ще довгий час, радуючи вас своїми характеристиками.