Ремонт квартир під ключ, які існують проблеми Компанія - це велика команда досвідчених фахівців, яким під силу ремонт квартир під ключ. Розмірковуючи про ремонт, багато згадують такі негативні його сторони, як здатність розтягуватися на тривалий термін, витягуючи гроші з власника квартири.

Але таке трапляється лише тоді, коли людина змушена займатися повсякденними справами, адже швидко закінчити ремонт можна тільки присвятивши йому все свій час.

Але, правда в тому, що зробити це під силу не кожному. Ніхто не володіє такою кількістю часу, крім людей, що займаються цим професійно! Ремонт під ключ – це дійсно вигідно! Давайте розберемо, чому.

Повне оновлення квартири включає в себе:
• Проектування нового дизайну і розрахунок кошторису;
• Демонтаж старих покриттів, перегородок або стін;
• Чорнову обробку приміщень, що включає в себе заміну або будівництво нових перегородок, штукатурку стін тощо;
• Зведення конструкцій з гіпсокартону, виготовлення стель, монтаж дверей.
• Чистову обробку – поклейка шпалер, фарбування, нанесення декоративної штукатурки.
• Завершення роботи, що включає монтаж деяких предметів меблів і інтер'єру (дзеркал, люстр тощо), вивіз сміття і здачу проекту власникам.

Деякі пункти можуть перетинатися, а також мінятися місцями. Секрет швидкого ремонту в тому, щоб максимально оптимізувати процес, іноді виконуючи деякі роботи одночасно. Але що ж заважає зробити ремонт швидко своїми силами?

Перша проблема ремонту: багатозадачність

Людина, що робить ремонт, повинен розбиратися у всьому, навіть якщо він не збирається виконувати всі роботи самостійно. Для того щоб керувати, теж потрібен досвід робіт. На жаль, далеко не всі люди володіють такими здібностями або досвідом.

Друга проблема ремонту: залежність від часу

Ремонт квартир під ключ, які існують проблеми
Вже говорилося, що деякі види ремонтних робіт можуть перетинатися. Але оптимізувати час, можна тільки знаючи всі нюанси і тонкощі. До того ж одними руками тут не впоратися, так зібрати опалення поодинці дуже складно, але за участю кількох робітників потрібно не так вже й багато часу. У разі комплексного ремонту силами однієї компанії роботи можуть вестися безперервно, згідно з графіком. Істотно і те, що чим довше тягнеться ремонт, тим більше він витрачає коштів.

Третя проблема ремонту: розпорошеність ресурсів

Для повного оновлення квартири вам будуть потрібні найрізноманітніші будівельні матеріали, фахівці і велику кількість часу. Ви напевно знаєте і про те, що будівельні магазини в разі купівлі великої кількості матеріалів або інструменту в одному місці, можуть надати клієнтам хороші знижки. Також і з роботами. Якщо ви робите замовлення на різні види робіт – сантехніка, електрика, будівництво – вам будуть надані кращі ціни, а можливо і знижка при великому обсязі такого замовлення. Кожному замовнику ремонт квартир під ключ обійдеться вигідніше ще й тому, що фірма, що пропонує дану послугу, має власних постачальників устаткування і будівельних матеріалів з хорошими знижками, не доступними роздрібним покупцям.