Як утеплити квартиру без ремонту і особливих витрат У холодну пору насущною проблемою стає зігрівання себе і своєї рідної оселі. На вулицю виходити без потреби зовсім не хочеться – дуже некомфортно там, добре, хоч вдома можна зігрітися.

Але далеко не завжди, адже якщо у вас старі, забиті радіатори, віддають мінімум тепла, доводиться купувати спеціальне обладнання для обігріву, добре хоч коштує недорого, враховуючи конкуренцію серед виробників цього «добра». Звичайно, найкращим способом зберегти тепло всередині буде зробити повноцінний ремонт, але це справа витратна, як в фінансовому плані, так і в моральному, а з утепленням потрібно робити вже щось прямо зараз.

Насправді існує кілька способів за допомогою реорганізації та підручних засобів поліпшити своє становище. Насамперед – покладіть скрізь килими, так ногам буде куди тепліше, а саме ними ми і відчуваємо холод сильніше всього, згадайте ранок, коли ви стоїте у ванній перед дзеркалом. Також варто застосувати теплоносій в опалювальній системі для того, щоб вичавити «максимум» з неї, та й з таким ставленням вона прослужить набагато довше, адже завдяки теплоносію опалювальна система практично не зношується.

Приділіть увагу ізоляції та інших дрібницях, наприклад, радіатор темного кольору краще віддає тепло, а встановлений за ним «екран» з фольги або будь-якого іншого відбиваючого матеріалу дозволить вам збільшити на 5-10% ефективність опалення.