Оздоблення будинків за допомогою спеціальних фасадних панелей Застосування при зовнішній обробці різного роду будівель спеціальних фасадних панелей, що дає можливість не тільки досить надійно захищати основні стіни від різних руйнівних впливів, але і надавати будівлям особливу естетичну привабливість.

Зараз існує кілька різних видів подібних облицювальних матеріалів, і кожен з них, при цьому, має свої певні особливості та експлуатаційні показники.

Оздоблення будинків за допомогою спеціальних фасадних панелей

Найбільш важливі властивості фасадних панелей

Даний тип облицювального матеріалу досить часто називають ще й термопанелями. Незважаючи на те, що в західних країнах такі панелі дуже широко використовуються вже протягом багатьох десятиліть, у нас вони вперше стали з'являтися на ринках порівняно недавно.

Самим серйозним плюсом у фасадних облицювальних панелей вважається те, що вони, завдяки своїм чудовим термоізоляційним показниками, допомагають досить серйозно зменшити рівень теплових втрат і, відповідно, значною мірою знизити витрати на опалення.

Однак подібні панелі є не тільки досить теплими, але й здатними справлятися з досить серйозними температурними перепадами і, що найважливіше, абсолютно не потребують якої б то не було додаткової обробки.

Оздоблення будинків за допомогою спеціальних фасадних панелей

Експлуатаційні характеристики сендвіч-панелей

Використання при спорудженні та оздобленні будівель сендвіч панелей, сьогодні по повному праву вважається самим сучасним і дуже практичним рішенням. Дуже важливою особливістю такого типу панелей є наявність у них внутрішнього шару, виконаного з теплоізоляційного матеріалу. Крім того, подібні вироби також відрізняються досить солідної довговічністю, особливою практичністю і, звичайно ж, своєю здатністю відмінно захищати від значних перепадів вологості і температури.

У разі застосування таких панелей повністю відпадає потреба в проведенні заходів щодо додаткової теплоізоляції будівель. До того ж, в разі випадкового пошкодження будь-якого з елементів такої обробки, її ремонт не буде створювати абсолютно ніяких проблем, так як, в даній ситуації, достатньо буде лише провести заміну необхідної панелі.

До мінусів такого матеріалу можна хіба що віднести його відносно невисокі показники міцності. При монтажі сендвіч-панелей дуже важливо, щоб всі з'єднання між елементами обов'язково виконувалися максимально щільно, так як тільки це дасть можливість уникнути появи повітряних зазорів і проникнення вологи.