Ремонт котеджів від компанії РеСтрой-Майстер Котедж – це вигідне інвестування, ще й власне житло за містом. Придбання котеджу вже щастя, але варто прикласти всі зусилля для того, щоб він був максимально комфортним, втілити архітектурні і дизайнерські ідеї.

Саме передові технології застосовує компанія «РеСтрой-Майстер», надаючи послугу restroymaster.ru. Замовнику варто тільки звернутися, розповісти про свої ідеї, а дизайнер складе відповідний проект, і компанія займеться його втіленням.

Власник котеджу стикається з різними проблемами:

 • не до кінця виконані оздоблювальні роботи;

 • неправильно розташовані розетки, вимикачі та освітлення в цілому;

 • нерівні стіни і підлогу;

 • відсутність сантехніки та комунікацій;

 • непродумана стандартна планування;

 • вікна та двері неправильно встановлені або взагалі не влаштовують;

 • відсутність теплоізоляції.
 • Все це вийде швидко вирішити, звернувшись до фахівців «РеСтрой-Майстер». Котедж за невеликий проміжок часу буде готовий не тільки до заселення, але і до прийому гостей.

  В чому ж основні переваги компанії?

  Передові технології та досвід роботи

  Компанія «РеСтрой-Майстер» застосовує передові технології в роботі, сучасну техніку для ремонту. Постійно підвищується кваліфікація співробітників, вони знають нюанси використання будь-яких матеріалів і інструменту, методологію і техніку проведення робіт.

  Зрозумілі розцінки

  Всі ціни зрозуміло і точно вказані на сайті компанії. Порівнявши їх з конкурентами, можна зрозуміти, що вони залишилися майже на рівні минулого року, хоча актуальні на весь 2016. Середня вартість ремонту одного квадратного метра котеджу – 5 тисяч рублів, але вона може змінюватися в залежності від використовуваних робіт і матеріалів.

  Якість

  Можна багато говорити про те, якісно проведений ремонт. Кращий спосіб оцінити компанію – це подивитися її роботи.

  Терміни виконання

  З кожним замовником укладається договір, в якому вказуються терміни виконання. Замість того, щоб довіряти будинок кільком різним фірмам, можна заселитися в нього вже через 1-2 місяці.

  Дизайнер

  У компанії працюють не тільки сантехніки, будівельники, електромонтажники, але і дизайнери. Дуже важливо, щоб на великому проекті дизайнер взаємодіяв з іншими співробітниками.

  Сфера надання послуг

  Компанія надає свої послуги по restroymaster.ru як у Санкт-Петербурзі, так на території всієї області.