7 переваг натяжної стелі Починаючи ремонт, кожен думає про те, щоб створити в своєму будинку ідеальне співвідношення краси і комфорту. Однак не завжди краса може йти в ногу з комфортом та практичністю.

Тому при виборі стилю, деталей, конструкцій і покриттів варто бути уважним. Потрібно пам'ятати, що однією красою не можливо домогтися гарної атмосфери в будинку.

Стіни і підлога вже давно стали простий частиною ремонту. І більший відрізок часу, що витрачався швидше на питання колірного рішення і інших дрібниць. Куди складніше розібратися з стелею. Так як чистка, вирівнювання, шпаклівка і інші операції геть відбивають бажання щось робити, тому ремонт зупиняється не в закінченому стані.

Однак сучасні способи обробки стелі пропонують нам нові рішення. Серед таких натяжні стелі, які здебільшого не вимагають всіх перерахованих вище операцій.

Давайте розглянемо кілька незаперечних плюсів таких стель:

1. Дані конструкції займають всього близько 5-10 сантиметрів відстані від стелі, але при цьому в цих 5-10 сантиметрів, можна розмістити неймовірну кількість гаджетів, проводів, комунікацій.

2. Підвісні стелі не тільки не обсипаються як вибілені або пофарбовані, але і навпаки залишаються у вихідному стані дуже тривалий час. Плюс до всього не збирають пилу.

3. Ще один плюс це вологостійкість і электронейтральность. Вони не пропускають вологу і при цьому мають гарну міцність, що надалі може врятувати ваше майно від несподіваного потопу від сусіда зверху.

4. Ці стелі мають не тільки колір, але й форму, плюс її завжди можна змінити.

5. Установка і догляд не мають жодних натяків на клопоти. Після установки варто тільки викинути обгортку мул під матеріалу і все. А догляд обмежиться тільки протиранням.

6. Так само ці полотна, розробляються і протипожежним вимогам, так що не воспламеняемы. До того ж їх довговічність становить близько 12 років, що дуже солідно, для простого покриття.

7. Що стосується кольору, то тільки монотонністю тут не обходиться. Можна замовити все що завгодно і отримати гарантії, що малюнок залишиться в первісному вигляді, порядком 20 років.

Для так званого «підшивання» стелі, використовують вагонку або необрізну дошку. Цей стеля має переваги перед двома іншими, оскільки він простий в установці і досить міцний, що може забезпечити організацію повноцінного горищного приміщення, без ризику обвалу стелі.