На піну сподівайся, а сам не зівай Більшість будівельників роблячи www.remontcity.ru на замовлення будівельної компанії "Ремонт-Сіті", коли з'явилася піна, кинули жорстко закріплювати дверну коробку.

Але дарма, вони відразу ж познайомилися з «жахами монтажної піни». Лажі вхідні двері стали встановлювати без жорсткого кріплення. Добре якщо злодій не знає, що вона на піні, а якщо дізнався? Хана! Навколо прорізав полотном ножовочным і дверне полотно з коробкою вийшло он безшумно. Старий метод теж поганий - видно кріплення на коробці. Численним замовникам це не подобається, а господар -пан. Рекомендую вдосконалену жорстку установку.

Візьміть металеві смуги товщиною 1 мм (на вхідні - 2 мм) шириною 30 мм, довжиною 100 мм. Просвердлите в них отвір діаметром 5-6 мм (від його центру до краю має бути 20 мм). З іншого кінця смуги просвердліть два отвори, кожне діаметром 4 мм. Від краю до центру першого - 5-6 мм, до центру другого - 15-16 мм

Смуги повинні «втоплюватися» в коробці так, щоб не заважали обналичнику і не було видно з-за нього. Кінець з парою отворів - на коробку, з одним - на стіну. З кожної сторони передній, задній частині йде по 7 смуг, з лівого і правого боків - по 3 смуги (на рівні петель і замку), зверху - по одній.
Отже, в дверний отвір вставити коробку; вивіривши її по рівню, зафіксуйте клинцем. Встановіть смуги в коробці, затягніть їх на один саме-рез.

Потім з іншого кінця смуги відзначте на стінці, де буде отвір, і змалюйте ділянка смуги, що прилягає до стінки, щоб згодом «втопити» її туди. Після цього відпустіть саморіз і смугу. Просвердлите отвори в стінці, зануритеся у змалюванні на стінці, забийте «чопы» в отвори.

Потім поверніть в зворотне положення смуги, затягніть на коробці два отвори саморізами і після цього зафіксуйте інші кінці на стіні теж саморізами. Встановивши полотно, перевірте: якщо все гаразд, то можна задувати піною не боячись, що коробку десь разопрет або потягне.