Новобудова - вигідний об'єкт для інвестування Поступово в нашій країні набирає популярність такий спосіб збереження та примноження капіталу, як інвестиції в новобудови. Вкладення грошей в житлову нерухомість завжди були вигідні і давали більший дохід, ніж відсотки за депозитами.

Цьому є дві основні причини: купивши новобудову на стадії котловану тут www.dolevochka72.ru ви зможете вигідно перепродати її після здачі будинку, а також ви можете отримувати пасивний дохід від здачі квартири в оренду якщо, звичайно, придбаєте квартиру в престижному районі.

В яку новобудову краще вкластися?

Багато початківці інвестори не можуть самостійно підібрати квартиру в новобудові для інвестицій. Однозначної відповіді, які новобудови вигідні для інвестицій немає. Тут слід вивчити безліч факторів, таких як розвиненість району, планування квартири, її площа і навіть поверхів.

У чому переваги новобудов для інвестицій перед вторинним житлом?

Чому ж на думку експертів найбільш вигідні інвестиції саме на сирці, а не в житло на вторинному ринку? Просто у нового, сучасного житла дуже багато переваг перед старим фондом.

А саме:

· Новобудови хороші тим, що в них ніхто не жив і ними ніхто не володів, а це означає, що у квартир від забудовників немає ніякої історії угод. Купивши новобудову, ви будете на 100% впевнені, що уклали юридично чистий угоду.

· Сучасні багатоквартирні будинки зводять з урахуванням останніх норм і стандартів будівництва. Ви купите якісну квартиру в новому будинку, побудованому з будівельних матеріалів, що відповідають всім стандартам якості і за останніми технологіями. У вас багато років не буде виникати проблем з електропроводкою або інженерними комунікаціями, і в квартирі не треба буде робити капітальний ремонт з заміною вікон, дверей, укладанням підлоги.

· Багато людей сьогодні хотіли б купити новобудову. Вам, як інвестору, буде легше знайти покупця для перепродажу квартири або ж квартирантів, щоб здати житло в оренду.

Недоліки новобудов для інвестицій

Але, незважаючи на всі переваги покупки новобудови в інвестиційних цілях, є у таких вкладень і зворотний бік медалі. По-перше, якщо ви вирішите заощадити, і купіть новобудову без обробки, то вам доведеться вкластися в ремонт, щоб здати квартиру.

По-друге, вкладення в новобудову на стадії котловану досить ризиковані, адже ніхто не зможе вам гарантувати, що забудовник вчасно здає об'єкт. На первинному ринку дуже часто будівельні компанії зривають терміни здачі, і причому частенько навіть вп незалежних від них причин.

Яку новобудову вибрати для інвестицій

Постарайтеся вибрати об'єкт інвестування максимально ліквідний. Це означає, що необхідно вірно обрати район і планування квартири. Експерти кажуть, що краще вкластися в три одинички або в три студії, ніж купувати троячку. Просто попит на малогабаритне житло з кожним роком з-за високих цін на нерухомість і зростання комунальних платежів підвищується і продати чи здати маленьку квартиру набагато легше.

Якщо ви будете купувати квартиру в ще не обжитому районі, то вивчіть план його розвитку. Якщо найближчим часом в районі планується будівництво центральної дороги, школи, лікарні, квартири в ньому подорожчають приблизно на 20%.