Ремонт паркету Паркет є прекрасним натуральним покриттям. Якщо його поклали у відповідності з усіма правилами, то при належному догляді і обережному поводженні з ним, він прослужить якщо не вічно, то трьом поколінням точно.

Проблеми з паркетом і методи їх усунення:

Подряпини

Позбутися від неглибоких подряпин можна за допомогою шліфування паркету з подальшим шпатлюванням. На завершення на оброблювану ділянку необхідно накласти віск або лак і масло.

Скрип

Коли паркет або паркетна дошка відділяється від основи, з'являється ріжучий слух скрип. Дане явище є ніщо інше як результат неправильного укладання або використання застарілих технологій.

Краще рішення для даної проблеми це перестелити паркет, а в тому разі, якщо він не є цінністю, то і зовсім замінити весь паркет. Так само можливо проводити роботи на певній ділянці (вибіркова циклювання).

Всі роботи пов'язані з ремонтом паркету відрізняються один від одного, тому для якісних робіт необхідно звернутися до майстра, який дасть точні рекомендації для ремонту.

Втрата кольору або потускнение

Процес відновлення кольору паркету до його первісного вигляду не є великою проблемою, для розв'язання проблеми застосовують шліфування паркету, після якої завдають нове покриття.

Здуття

Ця проблема зазвичай виникає після затоплення паркету водою або підвищеної вологості. В цьому випадку необхідна перестилання, а іноді, коли ремонт вже не можливий, доведеться замінити паркет повністю.

Реставрація

Це дуже складна копітка робота, особливо коли є втрачені планки і необхідна їх заміна. Але реставрація дозволяє привести паркет у нормальний стан практично в усіх випадках.