Створення ідеальної ванної кімнати для себе Прекрасний вид ванни, оздоблення, а також різноманітні аксесуари відіграють дуже велике значення для загального виду кімнати. Іноді трапляється так, що, починаючи ремонт, господарі намічають змінити лише кілька аксесуарів, а закінчують повним переобладнанням приміщення і ремонту.

Для того, щоб все було з голочки і кожен предмет не тільки виглядав гармонійно, але й виконував свою практичну функцію, необхідно прорахувати все до останньої дрібниці.

Перед тим, як звертатися в спеціалізований магазин, такий як www.aksline.ru дуже важливо спочатку заміряти весь вільний простір, який є у вас. Це дозволить не тільки уникнути незручних положень, але і полегшити вибір. Якщо ви робите переобладнання вперше, то цілком можливо вам може знадобитися допомога професійних дизайнерів. Не бійтеся і не шкодуйте грошей на їх послуги, адже, сплачуючи таку роботу, ви не тільки економите власний час і сили, але і уникаєте моментів, коли куплений вами предмет інтер'єру просто не вміщається у вашу обстановку.

При встановленні унітазів намагайтеся робити так, щоб перед санвузлом перебувало вільний простір не менше шістдесяти сантиметрів. З боків від унітазу вільний простір повинен бути в межах сорока сантиметрів. При підборі висоти різних елементів, спирайтеся на зростання кожного члена вашої родини. Якщо буде потрібно, удавайтеся і до перебудови. Іноді, для того, щоб у вас було зручно у ванній кімнаті, вам доведеться розбирати деякі стінки, або хоча б перебудовувати вже існуюче приміщення. Головне, не забудьте, що для проведення таких робіт вам потрібно звернутися у відповідні архітектурні органи.