Вибираємо інтер'єрну фарбу Інтер'єрна фарба користується в наш час великим попитом. Вона є прекрасною заміною шпалер. Яку фарбу вибрати для стін квартири? Інтер'єрна фарба представлена досить різноманітним асортиментом.

Залежно від типу кімнати можна підібрати одну з різновидів такого матеріалу:

• водоемульсійну фарбу;

• фарбу фактурного плану;

фарбу на масляній основі.

Фарбу потрібно наносити на заздалегідь підготовлену, рівну і чисту поверхню стіни. При необхідності, безпосередньо перед фарбуванням, потрібно зачистити стіну від попереднього покриття, провести ремонт - закрити тріщини і дірки, отшпаклевать поверхню. Тепер стіна готова для фарбування.

Фарба на основі водоэмульсии

Це один з найбільш затребуваних видів інтер'єрної фарби. Свою популярність вона отримала за низку переваг, у ній відсутні токсини, легко і швидко лягає на поверхню, добре лягає на штукатурку, дає рівномірний, однорідний колір. Наносити її можна на бетонні чи дерев'яні підстави. Фахівці не рекомендують поєднувати її з металом, вона зовсім не сумісна з металевою поверхнею. Такий фарбувальний матеріал ідеально використовувати в дитячій кімнаті.

Акрилові фарби емульсійні, як підвид водоемульсійною фарби, створюють повітропроникний захисний шар, завдяки якому, дихати в кімнаті одне задоволення. Крім цього, акрилова фарба екологічно безпечна, зовсім не володіє запахом. Ще одна його перевага – це декоративні можливості. За допомогою акрилу, можна втілити в життя цікаві дизайнерські задуми у вигляді малюнків або різноманітного поєднання відтінків.

Фарба фактурного плану

З допомогою цього виду фарбувального матеріалу з тирси та/або піску, усуваються шорсткості на стінах, їх поверхня стає гладкою і не вимагає попередньої оздоблювальної роботи по вирівнюванню.

Фарби на масляній основі

Ці фарби відмінно відштовхують вологу, тому їх доцільно використовувати у ванній кімнаті і туалеті. Як і фактурні, олійні фарби утворюють на поверхні стіни ізолюючий шар, що захищає пофарбовану поверхню від вологи, що сприяє більшої зносостійкості і дає можливість безпроблемного миття стін.