Пінопласт для фасаду На території Росії погода змінюється періодично. І часто морози зимової часом сильні і тривалі. Тому починаючи будівництво або ремонт будинку, заміського котеджу вкрай важливо, утеплити будинок як зсередини так і зовні.

Будівельний ринок завжди радий запропонувати клієнту величезний асортимент теплоізоляційних матеріалів, з самої різної цінової категорії. Але часто, всі вони коштують чималих грошей.

В умовах такої конкуренції має сенс звернути увагу на бюджетний варіант теплоізоляції. Наприклад, вже давно перевірений часом і морозами утеплювальний матеріал – пінопласт, а також якщо знадобиться якісна електротехнічна продукція, то рекомендується її купувати на http://www.promkabel.ua/katalog/cat_elektrotehnicheskaya_prod%D1%83ktsiya_35.

Пінопласт має високий запас міцності, чудово переносить високі і низькі температури, а також різкі перепади між ними. Його зі спокійною совістю можна використовувати навіть в районах Крайньої Півночі, для утеплення фасадів споруджуваних будинків.

Як саме монтувати пінопласт? Тут варіацій може бути безліч. Як від простої прокладки пінопласту між перегородками, для більшого тепла, так і до мокрого фасаду - коли пінопласт ставлять на спеціалізований клей. Таким чином, утеплений пінопластовим шаром будинок, може пережити дуже сильні заморозки і заметіль, без особливої шкоди для своїх стін, так і жарке і сонячне літо.

Пінопласт володіє ідеальними гідроізоляційними і теплоізоляційними властивостями. При цьому він легкий і його нескладно піднімати на велику висоту. Єдиний його недолік - крихкість. Витримуючи велику фізичну масу, він боїться різких ударів.

Пінопласт для фасаду
Крім своїх теплоізоляційних якостей, пінопласт володіє високими декоративно-оздоблювальними властивостями. Під час будівництва і ремонту їм виробляють не тільки зовнішню обробку приміщення, але і декоративну обробку зсередини.

Досить часто з пінопласту роблять стельову плитку, всілякі декоративні елементи ліпнини, а також стельові плінтуса, куточки і колони.

Цей матеріал легко піддається обробці і досить простий у поводженні з ним. Він прекрасно поєднується з більшістю відомих клеїв, і добре з ними контактує.

Однак, при утепленні будівлі, для більш швидкого та якісного результату, рекомендується звертатися до професіоналів своєї справи. Які знають, як саме правильно укласти й закріпити пінопласт, щоб від нього було як можна більше результату і користі для утеплення приміщення.