Лазерний рівень Stabila 70L-PL SET Цей прилад порадував незвичайної комплектацією — крім поворотної бази та оптичної призми, в комплект входить складна рейка довжиною 2 м (у складеному вигляді всього 25 см).

Рейка жорстко фіксується в розгорнутому стані, при цьому має достатню пружність. На неї надягають червону марку-мішень для полегшення наведення променя і зняття відліків.

Поворотна база для установки на штатив має оригінальну www.postroil.com — обертається не верхня частина, а середня. Рівень кріпиться до неї за допомогою пластмасової скоби; на корпусі позначено місце, де вона повинна знаходитися. На жаль, на базі встановлено тільки два регулювальних гвинти, а третій замінений досить довгим пластмасовим шипом. Це не дозволяє поставити прилад на звичайний www.postroil.com — гвинт штатива просто не дотягується до різьби на поворотній основі.

Сам рівень має металевий корпус з пластмасовими заглушками на торцях. Колба з бульбашкою тільки одна. На корпусі зазначено відстань від робочої поверхні приладу до центру лазерного променя в міліметрах і дюймах. На правій стороні — вузьке вертикальне «віконце», через яке «виходить» луч, розгорнутий у вертикальну площину. І ще одне корисне доповнення — з торців висуваються вгору пластмасові платівки-«приціли» з прорізами, значно полегшують наведення www.postroil.com на мета. Що входить в комплект пентапризма дозволяє отримати другий промінь, перпендикулярний основним.

Інструкція до приладу — на дев'яти мовах, для нас самим зрозумілим серед них виявився англійський. Втім, все просто і наочно навіть без перекладу. www.postroil.com вимикача не порадувала — лазер включається при підйомі «прицілу» з боку випромінювача. Пластина туга і слизька, її не так-то легко висунути на дотик, не заглядаючи в випромінювач. На наш погляд, було б набагато безпечніше розмістити вимикач з протилежного боку (з боку глядача).

Точність випробуваних зразків становила 0,35 мм/м — досить непогано, так і в заявлений виробником діапазон вкладається «із запасом».

Вартість від 5600 рублів.

Якщо вам потрібні для якихось цілей www.klinkerhaus.ru, тоді компанія "Клінкер Хаус" запропонує вам величезний вибір кришок за низькими цінами, поспішайте придбати.