Проект електропостачання і його вартість Процес підключення до електромережі вимагає дуже серйозної детальної розробки проекту. Виконанням проектних робіт з електропостачання сьогодні займаються спеціалізовані компанії.

Вони можуть виконувати різні роботи незалежно від масштабу, починаючи від простих квартир, закінчуючи виробничими об'єктами і бізнес-центрами.

Всі роботи по електропостачанню проектуються за нормативно проектним документації. Будь-який вид таких робіт проходить основні стадії.

Перша стадія це передпроектні роботи. Тобто тут проводитися аналіз і збір даних, рішення та опрацювання різних можливих варіантів. На другій стадії проводяться розрахунки, і йде етап проектування. Фахівці розробляють проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення.

Після цього на стадії погодження затверджується проект на відповідних інстанціях. Тут також варто зазначити, що, якщо клієнт не вказує в технічному завданні або договорі необхідність погодити проект потрібних інстанціях, то він ризикує отримати неузгоджений договір.

Щоб не стикатися з такими ризиками, необхідно працювати тільки з професіоналами.

Вартість проекту в деяких компаніях залежать від обсягу виконаних робіт або ж від метражу і площі. Найоптимальнішим вважається перший варіант. Тому що в деяких випадках просто не коректно прив'язуватися до площі.