Сваебой СП-49 www.svaeboi.ru СП-49 широко використовується в будівництві. З його допомогою можна проводити роботи з палями, мають стандартне поперечний переріз, найчастіше трьох типорозмірів: перший 300*300, другий 350*350 і третій 400*400м.

Монтується Сваебой СП-49 на базом тракторі ТМ-10.00 ЕБ. СП-49 – болотоход. Ширина його гусениць – 900мм, а потужність двигуна становить 180 кінських сил. У цієї машини є особливість – на ній встановлений бульдозерний відвал, який досить легко зняти.

Таким чином, сваебой СП-49 можна використовувати в якості бульдозера після завершення робіт з демонтажу копрового обладнання. Розрахований СП-49 на довжину палі 12 метрів. Це стандартна довжина, але іноді його можна використовувати і для паль до 14 метрів, якщо поміняти щоглу.

Сваебой СП-49
Існують різні модифікації www.postroil.com з різною комплектацією. Залежно від цих параметрів буде різна і маса сваебоев. У будь-якому випадку є обмеження на масу залізобетонних опор, з якими буде працювати сваебой – вона не повинна перевищувати п'яти тонн. У Росії найчастіше використовується саме ця модель сваебоя. Це викликано низькою його вартістю, а також вдалим конструктивним рішенням.

Якщо потрібно попередньо забурити www.postroil.com, сваебой СП-45 з цим легко впорається. Для нього випускається комлект, з допомогою якого можна бурити шурфи глибиною близько 8 метрів. Є можливість і забивати палі під невеликим кутом, регулювати нахил щогли вліво або вправо, а також взад і вперед.

З покупкою сваебоя СП-45 проблем виникнути не повинно. Придбати його можна в будь-якій ділянці Росії. Найчастіше фірма, у якої купується сваебой, сама постачає його замовнику в потрібній комплектації, причому робиться це в дуже короткі терміни.