Кутова шліфувальна машина Metabo WE9-125 Потрібна легка, універсальна, малошумна, надійна «болгарка» класу 125 мм (наявність регулювання обертів - обов'язкова умова) . Професійні машини цього класу незначно відрізняються один від одного, і мій вибір припав на Metabo WE9-125 в основному з-за дизайну.

Відразу підкупив дуже зручний захват за потовщення корпусу, а також наявність в стандартній комплектації швидкозажимний гайки (дуже зручно, так як ключ постійно втрачається).

Ця модель оснащена автоматичною запобіжну муфту, що захищає редуктор від поломок, а диск - від руйнування, що істотно збільшує безпеку роботи. До речі, при спрацьовуванні муфти негайно вимикаю інструмент, а потім вже высвобождаю диск і залишаю двигун остигати хвилин на десять.

Дуже хороший довгий, гнучкий і стійкий до стирання провід (адже інколи за нього доводиться ходити). Зручно працювати однією рукою, наявність регулювання оборотів дозволяє виконувати практично «ювелірну» роботу.

На роботі користуюся Bosch GWS 10-125CE, різниця в потужності 120 Вт практично непомітно. В якості недоліку хотілося б відзначити те, що деталь, на якій кріпиться захисний кожух, виготовлений з пластмаси (у Bosch та ж картина). Правда, поки що нарікань на нього немає. В комплекті не було валізи. Аля зберігання і транспортування «болгарки» придбав і трохи допрацював валізу Bosch (здається, від моделі GWS 7-115). У ньому є спеціальне місце для дисків.

Коментарі профі: кутові шліфувальні машини Metabo покоління 1999 року відразу виділяються своєю ергономічною формою - ці машини з однією ручкою прекрасно лежить в руці при будь-якій робочій ситуації. Але найголовніше, що у цих моделях заново розроблено «серце» машини.

За назвою «двигун-марафон» ховається особливо зносостійка теплопроводящая захисна ізоляція обмотки двигуна. Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.metabo.ru.