Купівля квартири. Основні правила Для покупця відповідальним кроком є покупка квартири. До нього необхідно ставитися з усією відповідальністю. Існує кілька основних правил, яких необхідно дотримуватися при придбанні квартири.Насамперед, необхідно звернути увагу на первісну вартість продаваної квартири. Якщо його вартість буде нижче ринкової більше 20%, то варто поставитися до купівлі особливо серйозно. Недобросовісні набувачі щоб гарантованішим і швидше продати житло спеціально знижують його вартість.

Якщо приховують власника квартири або пропонують продати нерухомість за дорученням, то треба відмовитися від угоди. Або ж необхідно підходити ретельною перевіркою.

Варто звернути увагу на кількість продажів квартири. Якщо його перепродавали за недовгий період часу, то це повинно насторожувати.

Купівля квартири. Основні правила
Найбільше покупця повинно цікавити власник і з ним прописані особи. Треба звернути увагу на власника, що являє собою. На вигляд необхідно визначити його стан.

Самостійно треба вивчити і запитувати документи БТІ. Якщо в квартирі було зроблено перепланування, то без відповідних документів покупець ніколи не дізнається про це. Причому ці документи для здійснення покупки, зовсім не обов'язкові.

У договорі купівлі-продажу зазвичай відображається вартість покупки. І продавці щоб ухилитися від податків, часто знижують вартість квартири.