Ваги платформні електронні поштові, багажні, товарні На даний момент, для того, щоб полегшити процедуру зважування продукції, передбачені різноманітні ваги, які умовно можуть відрізнятися способом установки.

Так, вони можуть бути стаціонарними і мобільними. Залежно від призначення вони бувають торгові, транспортні, медичні та інші. Чималим попитом зараз користуються платформні електронні товарні ваги. Крім цього, деякі моделі ваг оснащуються заездным пандусом, який забезпечує заїзд техніки, з вантажем.

Ваги платформні електронні поштові, багажні, товарні

У наш час, все платформні ваги, у свою чергу, класифікуються на декілька видів, відштовхуючись від того, який принцип їх роботи. Так, вони можуть бути: механічними, електронними та електронно-механічними. І, щоб розуміти, на чому зупинити вибір, слід розібратися з перевагами і недоліками кожного виду.

Механічні ваги

Основний вимірювальний елемент таких ваг – вимірювальна пружина. Вантаж, при попаданні на платформу конструкції, надає прямий вплив на саму пружину, а та, під вагою, розтягується, тим самим переміщаючи рухому шкалу вимірювання або стрілку вздовж прикладеної шкали. Щоб ваги стояли у позиції «нуль», передбачається наявність особливого регулювального колеса, яке найчастіше розташовується знизу ваг платформного виду. За принципом використання даний вид ваг вважається більш простим, ніж інші, так як немає необхідності регулярно міняти батарею живлення, вони здатні витримувати великі механічні навантаження. Яскравий приклад подібного обладнання – торгові ваги.

Електронні ваги

Подібна конструкція підсумок зважування буде виводити на спеціальний дисплей. Такі ваги можуть бути різного типу, тому, ціна їх поділу варіюється від 0.1 до 0.5 кг. І знову ж, відштовхуючись від моделі, принцип зважування може відрізнятися. На даний момент, всі доступні на вітчизняному ринку ваги, здатні здійснювати зважування вантажів відштовхуючись від двох принципів:

• перший – ваги оснащуються кількома дисків з металу, які представляють собою аналог конденсатора. Під впливом механічного навантаження пластини розсуваються, а величина електричного заряду між ними змінюється вже автоматично, виводячи на дисплей отримані показники ваги. Варто відзначити, що механічних елементів в подібній конструкції практично не зустрічається, в результаті чого ваги максимально надійні і довговічні;

• другий принцип пояснюється тим, що для того, щоб визначити вагу, застосовується датчик напруги. Він виглядає як тонкий металевий дріт, крізь який пропускається струм. Платформа під навантаженням натягує датчик, внаслідок чого змінюється электросигнал, що через нього проходить. Як результат – на дисплей виводяться показники. У таких вагах і зовсім не передбачено механічних елементів, а всі вимірювання здійснюються електронікою.

Для роботи невеликих електронних платформних ваг (поштові, побутові) передбачаються батареї 9В або 1.5 Ст. Ваги, здатні піднімати великі вантажі, що живляться від АКБ або стаціонарних джерел живлення.

Варто зазначити, що майже кожна модель оснащена режимом, який дозволяє пристрій автоматично вмикатися і вимикатися. Як тільки ваги включаються, виставляється вихідне положення (нуль).