Оренда самоскиду КамАЗ в компанії ЦК Реконструкція Постійно доводиться стикатися з необхідністю перевезення сипучих матеріалів: чорнозему і глини, піску та щебеню, асфальту і керамзиту, а також вивезення снігу або будівельного сміття? - У таких випадках на допомогу приходить оренда самоскидів КамАЗ в компанії ГК «Реконструкція».

В залежності від ваги вантажу, можна використовувати автомобілі вантажопідйомністю 10-25 тонн. Даний автомобіль, продукт вітчизняного авторинку - ідеальний варіант для наших доріг і чудово підходить у використанні як в місті, так і на будівельних об'єктах без твердих під'їздів за його межами.

При використанні самовала КамАЗ, вантажно-розвантажувальні роботи проводяться дуже швидко і якісно, що при роботі з деякими матеріалами буває просто необхідно. Всі автомобілі нашої компанії знаходиться у відмінному стані.

Величезний досвід роботи на ринку російських вантажоперевезень визначив вибір машин для нашого автопарку. Знаменита надійність Камазів, невисока вартість обслуговування в сукупності з грамотною організацією праці дозволяють компанії ГК «Реконструкція» утримувати ціну оренди в 1,5-2 рази менше, ніж у конкурентів з автопарками з іномарок. А завдяки високому професіоналізму та великому досвіду нашого персоналу, виконання замовлень наших клієнтів завжди відбувається на найвищому рівні!