Дизайн передпокою і коридору Першим приміщенням, яке потрапляє людина, входячи в будинок, є передпокій або коридор, що виконують функцію передування основної частини будинку, а також простору, де можна залишити верхній одяг і взуття.

У квартирах передпокої не так часто бувають просторими, так як економія площі часто є головним завданням для проектувальників.

Ось чому інтер'єр передпокою повинен бути одночасно функціональним, універсальним і затишним. Такі деталі, як ключниця для ключів, приносять деяку домашню обстановку, роблячи приміщення більш обжитим.

В невеликих квартирах вітальня може використовуватися як гардеробна, де слід влаштувати місце для зберігання одягу, взуття та інших предметів і речей. Функціональна передпокій дозволяє розвантажити житлові кімнати, де часто багато місця займають шафи і комоди. Грамотний дизайн стелажів і шаф дозволить зробити коридор досить містким і практичним.

Сьогодні можна придбати вже готову меблі для передпокоїв, яка найчастіше включає в себе шафа-купе, невеликий диван, вішалки і полку для взуття. Такий набір є традиційним, так як відображає всі події, що відбуваються в даному приміщенні.

Дизайн передпокою і коридору

Меблі для передпокою можна придбати в індивідуальному порядку, виконавши її під замовлення. В такому випадку, ви зможете обіграти простір, зробивши його використання максимально ефективним. Оригінальні рішення влаштування шаф і полиць дозволить заощадити місце і одночасно вмістити якомога більше речей.

Невід'ємною частиною кожної передпокою є дзеркало, яке часто пов'язане з дверцятами шафи-купе, так як таке рішення дозволяє заощадити простір. Полиця для взуття може бути відкрита або закрита, вибір залежить від переваг замовника, так як обидва варіанти виконують своє основне призначення.