Поради щодо вибору освітлення для вітальні Вітальня кімната, як правильно здійснює цілий ряд призначень. Наприклад, у ній зустрічають всіх гостей, а також збираються вечорами в своєму тісному і родинному колі.

Ще вітальня може стати місцем для проведення заходу, наприклад, день народження або річниця весілля.

Крім усього цього нерідко, що вітальня кімната служить місцем для їдальні або робочої зони. Для кожного з перерахованого сценарію необхідно передбачити і встановити необхідне освітлення в приміщення. Наприклад, для вечерь і свят воно повинно бути більш освітлене й яскраве, а ось, наприклад, для відпочинку та бесіди навпаки більш тепле і затишне. Запам'ятайте одне просте правило, навіть якщо раптом вітальня кімната зовсім невеликого розміру, то ні в якому разі не можна обмежуватися однією тільки люстрою.

Необхідно зробити так, щоб приміщення стало як можна більш комфортніше і функціональний. У цьому зможуть допомогти поради, які можна прочитати трохи нижче.

Поради в організації загального світла

Всім відомо, що за підсвітку всій вітальні відповідає загальний світло. Під загальним світлом прийнято розуміти люстру, яка повинна світити не дуже яскраво. Зазвичай її розміщують або посередині приміщення, або над їдальнею зоною. Якщо приміщення дуже велике за площею, то одна люстра не впоратися. Для цього необхідно буде встановитися кілька люстр, які будуть розміщені пропорційно один до одного.

При виборі люстри слід враховувати не тільки розміри приміщення, але також форму і висоту стель. Ось, наприклад, якщо вітальня вузенька, то в той же час довга, то найоптимальніше рішення буде встановитися кілька люстр і кілька світильників.

Під час купівлі будь-якого освітлювального приладу важливо не тільки спиратися на свій смак і захоплення від вподобаної люстри, але і подбати про безпеку і комфорт. Після того як питання про головному освітлювальному приладі вирішене, необхідно переходити до вибору підсвічування.

Поради щодо вибору локального освітлення

Поради щодо вибору освітлення для вітальні
Стельові, настінні і підлогові освітлювальні прилади відносяться до локального освітлення. Завдяки їм, можливо, зробити особливим окремий ділянку в приміщення і висвітлити його більш яскравим світлом. Найкраще подібні світильники встановлювати в робочій або творчої зоні вітальні кімнати. Крім цього такі освітлювальні прилади найчастіше служать предметами декору і відмінно вписуються в інтер'єр.

Поблизу дивана або крісла найкраще встановлюватися спеціальні настінні світильники. Щоб під час будь-якого заняття, наприклад, читання або в'язання було досить світло і ясно.

Головне завдання це не зробити занадто похмуро і не переборщити зі світлом. Для невеликого приміщення абсолютно не доречно буде встановлювати багато освітлювальних приладів, таке підійде тільки для більш великої вітальні.