Програми для проектування каркасного будинку У наш час сучасних технологій є спеціальні програми, користуючись якими кожен бажаючий має можливість спроектувати свій власний каркасний будинок. Підготуйте проект самостійно, причому не важливо, чи є у вас досвід у будівельній сфері чи ні.

Варто зауважити, що, беручись за подібний проект, слід віддавати собі звіт в тому, що за всі етапи відповідальні саме ви. Кожен хоче, щоб проект вийшов не тільки привабливою зовні, але і якісним з технічної точки зору. І зовсім не потрібно кілька років для того, щоб вивчити архітектурне планування. planvsem.ru, а саме, їх список, доступні на сайті компанії «PlanVsem». У цій статті розглянемо найбільш простий варіант – якими програмами можна скористатися, щоб спроектувати своє майбутнє житло.

Програми для проектування каркасного будинку

ArCon

Програма CAD, яка є системою автоматизованого проектування, дасть вам можливість відтворити віртуальну версію вашого майбутнього будинку, з урахуванням дизайну інтер'єру, так і екстер'єру. Варто відзначити, що дана програма пропонує цікавий бонус – дає можливість розробки ландшафтного дизайну, тобто з її допомогою ви зможете візуалізувати весь ділянку. З переваг варто також відзначити наступні: є масштабування, можна розташовувати проект будинку щодо сторін світла, імпортувати і експортувати файли, створювати пакети документації і так далі. По суті, дана програма є універсальною і застосовується не тільки для того, щоб створювати проекти каркасних будівель.

WoodEngine

Така програма розроблялася спеціально під проектування дерев'яних будинків, тому їй широко користуються споживачі, які бажають створити проект каркасного будинку. Доступна робота не тільки в 2Д, але і в 3D-режимі. Багато організації, які будують каркасні, брусові і рубані будинки, користуються саме цією програмою, так як в ній реалізовані всі необхідні опції. Варто зазначити, що програма має вбудовані шаблони вузлів і з'єднань, однак, при бажанні, ви можете створити свій власний конструкційний елемент. З допомогою WoodEngine ви підготуєте всі необхідні документи для майбутнього проекту.

K3-Котедж

Дана програма є вітчизняної, і також призначена для проектування дерев'яних будинків. Тут можна відтворити що завгодно, починаючи альтанкою і закінчуючи повноцінним будинком: створюються всі необхідні конструкційні елементи, причому, з наявністю кроквяної системи і обрешітки. Завдяки базового набору є можливість розробки стандартного проекту, однак, це не заважає вам інтегрувати свої власні модулі, завдяки яким відкриваються можливості створення більш складних, нетипових планів будинків.