Червоний колір в дизайні інтер'єру Червоний колір має досить сильний вплив на психіку людини, тому використовувати його потрібно дуже обережно. Але і повністю виключати його з оточення не можна.

У дітей червоний колір сприяє підвищенню активності та динамічного розвитку.

Він є незмінним атрибутом при організації свят і заходів. Також він впливає і на деякі фізичні дані — частішає серцебиття, дихання, температурний сприйняття. Приміщення, інтер'єр якого виконаний в більш червоних відтінках, здається більш теплим, ніж є насправді.

Як під час будівництва важливо знати яка потрібна rfund.ru також під час виконання інтер'єру важливо знати як дотримати баланс кольору. Активність і насиченість життя червоного інтер'єру має зворотний бік. Якщо ви перебуваєте в стані стресу, то такий інтер'єр може зробити вас більш дратівливими і навіть призвести до депресії.

В якійсь мірі червоний є досить агресивним кольором. Але є незаперечний спосіб уникнути можливості негативного впливу — обмежити застосування червоного в тих приміщеннях, в яких ви найчастіше проводите свій вільний час (вітальня, спальня, кабінет і ін).

Червоний колір в дизайні інтер'єру
Червоний колір в дизайні інтер'єру

Поєднання червоного

А тепер розглянемо кілька сполучень червоного з іншими кольорами та відтінками.

Червоний і білий — одне з найкращих поєднань, оскільки білий колір нейтралізує надмірний вплив на психіку людини червоного кольору. Таке поєднання досить часто мимоволі привертає увагу. Оскільки червоний найбільш близький до монохромних кольорів, то відмінним доповненням будуть елементи чорного.

Червоний колір в дизайні інтер'єру
Жовтий або оранжевий кольори в поєднанні з червоним створюють атмосферу літнього і радісного настрою. Така комбінація відмінно підходить для кімнат з браком сонячного світла. Добре освітлене приміщення на сонячній стороні ці кольори можуть зробити менш комфортним із-за зайвого відчуття тепла. Також з обережністю слід ставитися до застосування такого поєднання в дитячих кімнатах. Згладжуванню ефекту сприяє додавання в інтер'єр бежевого або білого кольорів.

Згідно колірному колі додатковим кольором для червоного є відтінки зеленого. Ефектність такого поєднання можна погасити також за допомогою великої кількості аксесуарів білого або бежевого кольорів.

Сірий колір як противагу червоному

Цікавим поєднанням, здатною приборкати агресивність червоного кольору, є додавання сірого або сіро-синього відтінків. Покращити початковий інтер'єр можна застосувавши елементи декору або обстановки чорного, коричневого або золотистого кольорів. І не забувайте про незамінний білий і бежевий.

Таким чином, яскраві кольори, можна безбоязно використовувати в дизайні інтер'єру, головне — це гармонійне поєднання кольорів.