Особливості вибору ламінату Найбільш поширеним вибором покриття підлоги в даний час є ламінат. В основі його знаходиться деревоволокнистий складу. Домінуючі плюси: простота установки, доступна вартість, надійність і величезне число варіантів колоритних рішень і фактур.

Можна знайти велику кількість моделей ламінату і різних виробників.

Необхідно насамперед визначитися, для якого роду інтер'єру купується покриття. Цим обумовлюється потрібна товщина настилу. Для місць громадського призначення краще ставити ламінатні панелі розміром понад восьми міліметрів. Для приміщень з малим навантаженням вибирайте панелі ламінату 6мм. Найбільша товщина матеріалу зазвичай становить 13 міліметрів.

Для кухонного приміщення або заскленій лоджії слід вибирати високоякісний ламінат з високою вологостійкістю. Тут досить часто змінюється рівень вологості і температури повітря, в наслідок цього уточнюйте тип основи матеріалу. Основа HDF - переважний вибір. Стелити ламінат в даному випадку необхідно «плаваючим» методом. При цьому слід правильно витримати зазори за межі периметра. Сховати їх можна під плінтусом. Слабка ланка ламінатного настилу - це шви. У разі якщо крізь них просочиться вода, то підлога може просто зіпсуватися. Стандартний ламінатна матеріал боїться надмірної вогкості і води.

Особливості вибору ламінату
Особливості вибору ламінату

Перевірте запах матеріалу. Хороший ламінат не має вираженого і відразливого запаху. Попросіть менеджера магазину витягти панель з упаковки, порівняйте з іншими варіантами, візьміть в свої руки. Занадто легкий вага - ознака малої щільності матеріалу. Це означає, що або якість не дуже підходяще, або недостатня товщина панелі. Ретельно перевірте гладкість і прямоту дошки. У випадку якщо ви побачите з боку довгого торця викривлення, це означає, що матеріал неправильно зберігали.

Тепер ви знаєте, як треба грамотно вибирати хороший ламінована підлога. Якщо підійдете до питання придбання з належною серйозністю, ваш новий підлога зможе приносити задоволення всієї вашої сім'ї довгі десятиліття.