Оформлення офісу

Оформлення офісу

На перший погляд, оформлення офісу може здатися легким заняттям – варто просто розставити столи зі стільцями і кілька полиць для документів та офісної техніки.

Насправді, щоб оформити офіс потрібно врахувати багато різних факторів, так само як і для дизайну квартири.

Для початку рекомендуємо прочитати статтю про оформлення офісу на порталі The Architect. Варто визначитися з форматом офісу – просторий open space або невеликі затишні кімнати, вміщають в себе по 3-4 людини. Важливо також розуміти, хто буде працювати в цьому офісі, і, виходячи з цього, продумувати планування приміщення і можливі предмети декору. Незважаючи на те, що офіс призначений для роботи, його інтер'єр повинен бути стильним і обов'язково комфортним. Співробітники проводять в офісі більшу частину свого часу, тому слід забезпечити їх приємною робочою атмосферою, щоб працювати було не в тягар.

При розстановці столів варто переконатися, що у кожної робочої зони достатньо місця, щоб у кожного співробітника було особистий простір. Також важливо приділити увагу висвітленню – воно повинне бути досить яскравим, але в той же час не засліплювати. Добре освітлений робочий стіл сприяє кращої продуктивності і бадьорості протягом всього дня.

Важливим моментом при роботі над дизайном офісу є корпоративний стиль компанії і її сфера діяльності. У великому банку, наприклад, дизайн може бути більш стриманим, ніж у IT-компанії. В інтер'єрі офісу також повинні бути фірмові кольори компанії, які будуть міцно асоціюватися з брендом.

Увага до дрібниць

Добре розміщувати в офісі нестандартні елементи декору та цікаві місця для відпочинку та чаювання. Такі зони можуть бути досить яскравими і незвичайними, піднімаючи настрій співробітникам і допомагаючи мозку перезавантажитися і продовжити роботу з новими силами.

Звичайно варто подбати і про такі банальні, але потрібних речах, як кухня з кавоваркою і автоматом з їжею. Багато компаній також балують своїх співробітників кімнатами з ігровими приставками, настільними іграми і корпоративною бібліотекою. Завдяки таким невеликим зонам, офіс сприймається як другий дім, створюючи затишок і комфорт у розпал робочого дня. Звичайно офіс не повинен нагадувати розважальний центр, тому все має бути в міру.

Перед тим, як планувати дизайн і планування офісу корисним буде вивчити різні інтер'єри будівлі і великих компаній. Такі публікації можна побачити, наприклад, на порталі The Architect. Візуальні приклади допоможуть швидко зрозуміти, який стиль найбільше підходить вашій компанії і надихнуть на створення оригінальних і сміливих рішень.

Джерело: https://thearchitect.pro/