Кілька рад по грамотному облаштування інтер'єру Абсолютно кожен господар, природно, дуже сильно мріє про те, щоб його житло було істинним райським куточком, де б можна було досить комфортно відпочити від повсякденного буття і хоча б на якийсь час повністю забути про насущні проблеми.

Проте, на превеликий жаль, це далеко не завжди вдається, і іноді, навіть незважаючи на застосування досить дорогих ексклюзивних матеріалів і стильною суперсучасної меблів, людини все одно продовжує залишатися відчуття певної дисгармонії в оформленні, яка вельми серйозно псує всю загальну картину. Правда, не дивлячись на всю складність цієї задачі, при знанні певних нюансів, вона стає цілком здійсненною.

Правильний підбір колірного рішення

Виконаний в абсолютно будь-якому кольорі інтер'єр здатний виглядати досить цікаво і гармонійно – це факт, який навряд чи хто буде заперечувати. А ось що стосується застосування неправильних колористичних схем, то саме це, як правило, найчастіше якраз і вносить до оформлення якесь відчуття хауса і дисбалансу. Саме тому, досить багато експертів, в подібній ситуації, вкрай не рекомендують застосовувати більш п'яти різних колірних відтінків.

Вибір єдиного стилістичного напрямку для оселі

Кілька рад по грамотному облаштування інтер'єру
Дуже багато хто вважає, що оформлення кожної конкретної кімнати в своєму певному стилі, дозволить зробити житло неймовірно цікавим і унікальним. Природно, певна ексклюзивність подібного підходу не піддається ніякому сумніву, правда, як правило, вона зазвичай досить швидко набридає, особливо коли стилі підібрані діаметрально протилежні. Найбільш оптимальним рішенням тут, як показала практика, стає застосування кількох споріднених напрямів, що мають аналогічні риси і схожі колірні рішення.

Застосування єдиних декоративних елементів

Додати інтер'єру житла певну цілісність можна також і за рахунок застосування у всіх кімнатах аналогічних елементів декору (різних ліпних деталей, ніш і бордюрів). При цьому, однак, дуже важливо не робити наголос на використанні надмірно великого числа таких елементів, оскільки в разі їх надлишку інтер'єр буде виглядати дуже погано.

Грамотний підхід до підбору меблів

Щоб інтер'єр у житловому приміщенні виглядала максимально гармонійно, в абсолютно всіх присутніх у ньому предмети меблів повинні обов'язково бути присутніми деякі загальні нотки. Так, наприклад, всі меблі в ньому може бути виконана з єдиної деревної породи або ж просто вкрита лаком одного відтінку. Крім цього, надати внутрішній обстановці певну цілісність ще і цілком можливо за допомогою оббивки, а також за рахунок застосування текстилю з аналогічним візерунком, наприклад, на шторах.