Як облаштувати терасу Деколи перед власниками будинку постає питання про те, як правильно, а головне - красиво облаштувати місце свого відпочинку. І що може бути в цьому випадку краще, ніж стильна, світла тераса?

Для початку потрібно визначитися, чим саме тераса буде для вас. Це може бути зона відпочинку, барбекю, їдальня або зимовий сад. Для того, щоб тераса ідеально вписався в ваш дім, інтер'єрне рішення повинно бути узгоджено зі стилем самого житла. Тому, потрібно стежити, наприклад, за тим, щоб зовнішні перила літнього майданчика не конфліктували за формою і колірним рішенням з архітектурою будинку. Оптимальною шириною тераси вважається 2-3 метри. Проте всі параметри індивідуальні і завжди залишається місце для фантазії господарів.

Так як на відкритій літній терасі головним у всіх елементах є міцність і довговічність, рекомендується використовувати меблі максимально простих форм і відтінків. Такі меблі можна обтягувати різними чохлами, змінюючи їх залежно від необхідної обстановки - чи то день народження в колі друзів або вечір в щасливому самоті. Рекомендованими базовими кольорами для меблів на терасі є: оливковий, м'ятний, блакитний, сіро-рожевий. Можна додати родзинку у вигляді яскравих акцентів. Це можуть бути подушки з впадає в очі орнаментом, або килим такої ж тематики. Також відмінним рішенням буде меблювання тераси плетеними меблями.

Як облаштувати терасу
Як облаштувати терасу

Щоб надати терасі індивідуальності, не забувайте про деталі. Подумайте про розташування : якщо тераса знаходиться в недосяжному для сонця місці, то дуже до речі буде безліч саморобних ліхтариків і свічників, а якщо тераса постійно освітлена сонцем - подумайте про навісі, який вбереже вас від прямих променів в полуденну спеку.

Будь-який інтер'єр можна перетворити буянням зелені, тому подумайте про те, з чого можна зробити оригінальні кашпо. Ймовірно, речі, бесхозно валяються на вашому горищі роками, знадобляться для цієї свіжої ідеї.

Виконуючи ці поради, ви зможете створити у себе вдома неповторну зону відпочинку для себе і близьких!