Детальна інструкція для будівництва будки для собаки Будка для собаки, як будинок для людини, також важлива і життєво необхідна. Для того, щоб побудувати хорошу будку для свого улюбленого вихованця, потрібно наступне: пінопласт, антисептичний засіб для обробки дерева, фарба для фарбування готової будки, покрівельний і облицювальний матеріал, цвяхи, дошки, а також підручні матеріали: молоток, пила і, звичайно ж, трохи вільного часу.

www.PatioHotel.ru можна дізнатися з Інтернету, зайшовши на сайт PatioHotel.ru. Необхідно починати з підготовки дощок. Якщо дах у будки буде односхила, то передня стінка повинна бути вище задньої, тому що скат даху завжди повинен йти назад.

- Підготувати бруски для спорудження каркасу будки і краще їх робити з невеликим запасом, тому що довжину потім можна буде підрівняти.

- Обшити дах і каркас будки зсередини (дошки повинні бути добре оброблені, інакше собака може поранити лапи).

Детальна інструкція для будівництва будки для собаки
- Під час роботи з передньою стінкою, необхідно випиляти отвір для дверей (лазу). Лаз - повинен бути трохи більше зростання собаки і при цьому дошки повинні бути ідеально рівними, щоб собака не подряпала спину.

- Утеплення будки будь-якими доступними матеріалами, але найкраще пінопластом. Для того, щоб утеплити каркас будки, потрібно до стін, підлоги і даху прибити пінопласт або "мінеральну вату", а якщо цього немає, то можна замінити на будь-який інший матеріал. Потім на цей шар, лягати зовнішня обшивка.

- Вся готова будка оббивається обшивкою або декоруючих матеріалом, наприклад можна обшити звичайною вагонкою або змайструвати обшивку самостійно (якщо звичайно включити фантазію і правильно використовувати руки).

- Герметизація підлоги і стін. Дуже важливо зробити так, щоб в будку не потрапляла волога (особливо навесні і восени, тому що це саме дощову та прохолодну пору року). Для цього можна використовувати плінтуса, рейки і вони повинні бути з дерева, а не пінопласту.

- Покриття даху будки звичайним або спеціальним покрівельним матеріалом. Також важливо пам'ятати про те, що всі вироби з дерева повинні бути якісно просочені антисептичним засобом, а "будиночок" потрібно встановлювати не на поверхні землі, а спеціальних підпорах (ніжках), щоб підлога не підлога не почав псуватися раніше покладеного часу.

- Фарбування будки, спеціальною фарбою для дерева.

Ось так легко і просто можна спорудити будку для собаки і при цьому не потрібно прикладати багато зусиль і старань.