Переваги будинків з профільованого бруса Якщо мрія про будівництво власного будинку перейшла в реальність, то пора вибирати будівельний матеріал. І тут одним із фаворитів є профільований брус, якому віддають перевагу жителі різних російських регіонів.


Чому саме такий брус?

У чому причини такого вибору? Не секрет, що головним при виборі є відмінні технічні параметри бруса, про які ми і розповімо трохи докладніше.

Отже, основою для виготовлення такого матеріалу є деревина сосни і ялини. А вона, як відомо, володіє міцністю і хорошою щільністю, і довговічністю. Зрозуміло, що всі ці якості перейшли «у спадок» і бруса. Особливим чином оброблений брус має спеціальні профілі, при цьому він дуже непогано переносить перепади температури, не деформується, не утворює тріщин. Звичайно, у дерева, як у будь-якого натурального матеріалу, з часом можуть проявлятися якісь невеликі деформації, але у профільованого будівельного бруса їх дуже небагато в силу природи його напруги.

Переваги будинків з профільованого бруса
Такий брус володіє мінімальною усиханням, йому не потрібна конопатка зрубу і, мабуть, єдине, що вам доведеться робити регулярно – просочувати колоди спеціальними складами. Так як поверхні будівельного матеріалу рівні, то відпадає необхідність внутрішньої і зовнішньої обробки будинку.

Звичайно, її завжди можна провести при бажанні, але якщо бюджет обмежений і поки кошти не дозволяють, можна обійтися без цього. І зовнішній вигляд будинку, і внутрішні інтер'єри будуть виглядати просто відмінно і без обробки.

Будинки з такого бруса обходяться за вартістю набагато дешевше, ніж будівлі з клеєного бруса, оциліндрованої колоди або цегли. Ну а про екологічність будинків не доводиться і говорити, в цьому випадку вона завжди на висоті.

Також варто відзначити невелику вагу будівель з бруса такого типу, швидкість та простоту збірки споруди.

У таких будинках дуже тепло, а це так важливо для жителів північних областей Росії. Для складання застосовують спеціальні елементи, при цьому усадка таких будинків – мінімальна. Стяжка конструкції дуже надійна (в цьому беруть участь нагелі, анкера, шпильки, скоби), а тому довговічності, надійності і комфортності таких споруд можна тільки позаздрити.

Думається, в цьому переліку переваг даного будівельного матеріалу ми постаралися вказати всі найголовніше. Ну а щоб переконатися в цьому в реальності, просто вибирайте такий брус!