Проекти будинків на дві сім'ї Для Росії велика родина, яка містить не одне покоління – далеко не рідкість. Якщо ви є щасливим володарем великої і дружної родини, і не хочете розлучатися надовго, бажаючи, щоб ваші маленькі онуки, виросли діти і старі батьки жили поруч з вами, тоді будинок на дві сім'ї стане для вас ідеальним рішенням.

Замовити www.afproject.ru можна онлайн фахівцям. Чим же такий хороший такий будинок? По-перше, в такому будинку ніхто з родичів не відчує себе «вічним гостем» або обмеженим. По-друге, проекти таких будинків являють собою відмінну економію, адже на будівництво будинку витрачається менша кількість необхідних матеріалів, а певні елементи конструкції зводяться в одному примірнику.

Проекти будинків на дві сім'ї
Сюди можна віднести газо - і водопровід, димова труба, фундамент, дах і так далі. Крім цього, будинок на дві сім'ї допоможе заощадити на опаленні, адже проект такого будинку розчленує будівництво внутрішньою перегородкою на дві частини, а не зовнішньою стіною.

Не дивлячись на те, що ви підбираєте спільний проект вашого будинку, кожна з сімей може за своїм смаком облаштувати свою власну половину будинку. Відрізнятися може не тільки обробка і стиль інтер'єру, але і планування внутрішніх приміщень.

Проект будинку на дві сім'ї може в себе включати або дві цілком ізольовані половини, або ж спільні господарські приміщення, такі як, приміром, гараж або сарай. У будь-якому випадку, купуючи такий будинок, ви отримуєте ціле родове помістя, де буде жити ще не одне покоління.