Stiebel Eltron DHE electronic LCD comfort Такого проточного водонагрівача цілком достатньо, щоб не помічати сезонних профілактичних заходів котельні. В його силах одночасно забезпечити вас гарячою водою для миття посуду, і для прийняття душу.

Причому він дуже зручний в управлінні - біля кожної мийки і у ванній нескладно прикріпити дистанційні радиопульты.

Виробники обладнали модель зручним інтерфейсом - на РК-дисплей виводиться вся інформація: продуктивність, температура і її обмеження, використання дистанційного керування і поява несправностей. Ще одне приємне доповнення - дві комірки пам'яті для улюблених температурних режимів.

Роботою DHE «завідує» мікроконтролер. Він автоматично включає нагрів, якщо з крана витікає більше 3 літрів в хвилину. Причому допустима температура води на вході - 55 градусів. Витрата регулює вентиль з електроприводом, тому тиск у трубах, ні початкова температура не впливають на комфорт водних процедур. Кнопочка «ECO» примусово обмежує його до 8 літрів в хвилину. Цієї струменя цілком вистачить, щоб вмитися або вимити посуд, а витрати на оплату електроенергії істотно скоротяться.

У цьому «проточнике» замість звичного Тена в якості нагрівального елемента використовується неизолированная спіраль. Вона більш чутливо і швидко відгукується на зміну величини заданої температури, так і жорсткість води на її роботу практично не впливає.

Правда, відкрита спіраль боїться повітряних пробок - відразу ж перегорає. Позбутися від цього допомагає датчик протоку. Як тільки на нього потрапляє повітряний пухирець, мікроконтролер буквально на пару секунд відключає нагрів, поки повітря не вийде з приладу.