Як обштукатурити цегла Потиньковані цегла в порівнянні з голою кладкою володіє найкращими показниками зносостійкості і міцності. Правильне оформлення формує зовнішній вигляд будівлі і може бути доповненням інтер'єру в приміщенні.

Спосіб нанесення відіграє величезну роль, досвідчений майстер виконує роботу завжди по-своєму і тільки його кваліфікація визначає кінцевий результат. www.postroil.com все ще залишається затребуваною навіть на тлі великої кількості інших будматеріалів і технологій.

Варто зазначити, що технологія нанесення та склади сумішей істотним чином не змінюються з часом, за винятком деяких сучасних розробок. У цьому сенсі оштукатурювання є найбільш традиційним методом обробки стін в приміщенні і фасадів. Самим практичним, вигідним і ефективним залишається вапняковий шпаклювальний розчин в правильній пропорції. Він забезпечує достатню зносостійкість і міцність. Потрібні властивості досягаються при змішуванні вапна з піском і водою в правильному співвідношенні.

Як обштукатурити цегла
Як обштукатурити цегла

Процес оштукатурювання поверх цегляної кладки істотно відрізняється від виконання робіт на інших поверхнях і вимагає спеціальних знань. Це стосується не тільки самої технології, але і інгредієнтів суміші. Також слід враховувати спосіб приготування, консистенцію, спосіб нанесення, інструменти і умови виконання роботи.

Штукатурний розчин за своєю консистенції не повинен бути занадто густий в готовому вигляді. Для визначення ідеальної густоти слід зачерпнути трохи штукатурки та утримувати її на шпателі. У правильної консистенції субстанція не буде розтікатися або сповзати з поверхні інструменту. Але при цьому також штукатурний розчин повинен прилипати і не розсипатися в пісок.

Крім шпателя штукатури використовують ще такі інструменти, як спеціальна металева гладилка або терка повстяна. Успіхів!