Покриваємо лаком паркет Відмінним вибором, що стосуються підлогового покриття як для дому, так і для квартири стане паркет. Даний матеріал має не тільки естетичний зовнішній вигляд, він ще і популярний завдяки своїй довговічності.

Часто просто постелити на підлогу паркет є не з усім тим, що треба, його ще потрібно покрити, використовуючи хороший лак, але зробити це треба правильно.

Використовуючи electrolight.com.ua необхідно прокласти електричні мережі. Спочатку все підлогове покриття повинне бути добре очищене. Для цього можна застосувати органічний очищувач, який чудово знежирить паркет. Коли робота по знежиренню буде завершена, можна приступати до видалення плям. У цьому випадку застосовується спеціальний розчинник, призначений саме для паркетного покриття. Потрібно буде дочекатися висихання.

Покриваємо лаком паркет
Коли всі плями будуть видалені, потрібно пилососом пройтися по цій поверхні паркету, прибираючи цим самим осілий пил. Після цього можна наносити на матеріал лак. Починати покривати підлогу лаком найкраще з самої дальньої стіни, розташованої далеко від дверей. За допомогою невеликої пензлики лак можна наносити в кутах між підлогою і стінами. Роботу на решті поверхні можна проводити, застосовуючи спеціальний валик.

Коли перший шар лаку буде завдано, необхідно дати йому трохи підсохнути, а потім обов'язково відполірувати шліфувальною машинкою до самого блиску. Вже потім покриття можна протерти вологою ганчіркою або пройтися по ньому пилососом.

Варто зауважити, що паркет слід покривати не одним шаром лаку, краще всього, якщо це буде від 3 до 7 шарів. Кожен раз після нанесення якого-небудь шару, необхідно чекати повного висихання, потім пилососити і, звичайно ж, шліфувати. Новий шар лаку повинен наноситися тільки перпендикулярно попередньому шару і ні як інакше. Працюючи з останнім шаром лаку, слід бути гранично уважним, щоб вибрати напрямок тільки від вікна до дверей.

Поки лак буде висихати, слід запобігти проникненню сонячних променів і сильного протягу в кімнату. Не бажано без потреби пересуватись по-новому ще не зовсім висохлого підлозі. Тільки десь через добу можна сміливо ступати на даний підлогу, але не раніше. Варто зауважити, що повністю лак висохне тільки через тиждень.

Якщо вся робота буде виконана правильно, з дотриманням усіх інструкцій і рекомендацій, кімната стане не тільки красивою, але ще й затишною. Найголовніше, що такий тип підлоги відмінно впишеться в кімнату, її інтер'єр і дизайн.