Чим хороші інфрачервоні обігрівачі Взимку далеко не всі квартири обігріваються з допомогою того самого «центрального» опалення. Багато в кого батареї давним-давно стали непридатними, ще десь банально «погано топлять», так що єдиний варіант – брати все в свої руки і обходитися самостійно, благо проблема вирішується невеликою сумою і одним походом в магазин (або замовленням через інтернет, що переважніше).

Купівля виправдана, враховуючи час «холоди», іноді зима починається вже наприкінці вересня (залежить від клімату території, де ви проживаєте, а також від природи), а закінчується не раніше квітня. Перспектива мерзнути всі ці місяці і ходити в 3 шарах одягу щодня не радує нікого, так що практичніше буде купити обігрівач за власні гроші.

Насамперед – можуть обігрівати відразу ж після включення, що актуально практично завжди, не потрібно чекати 20-30 хвилин, поки він «обігріє простір навколо». Займають мало місця і легко регулюються, так що виставити обігрівач для створення комфорту в певній області буде зовсім нескладно.

І найголовніше – при своїй компактності вони дивно ефективні, навіть якщо ви знаходитесь у приміщенні зразок відкритого магазину, під таким обігрівачем будете почувати себе комфортно весь час.

Вартість теж радує – звичайні, невеликі моделі можна придбати вже за 50-60 доларів, прослужить такий обігрівач, як мінімум, кілька років. Непогана інвестиція у власний комфорт.