Правильний вибір інструменту - запорука успіху Вашого підприємства Сьогодні на ринку Росії представлений досить широкий спектр професійних інструментів. Вибір пропонованих пневмоінструментів (дрилів, жіночих сумочок, шліфувальних машин і т.

д.) досить великий. При цьому необхідно враховувати і ту обставину, що фірми, представлені на російському ринку, виробляють як професійні інструменти, призначені для роботи на конвеєрі, так і спрощені версії, схожі за своїм зовнішнім виглядом. Тому може вийти, що через мережу посередників до покупця надійде інструмент середньої якості за дуже завищеною ціною.

На тлі всього вищепереліченого особливий інтерес викликають www.postroil.com компанії Sioux (США). Ця компанія, заснована в 1914 році Оскаром Альбертсоном і Гарольдом Джекобсоном, сьогодні є загальновизнаним світовим лідером у галузі виробництва професійного пневмоінструменту. Його постачальником на російському ринку є компанія «БЕТІС», в якій можна придбати пневмоінструменти Sioux не тільки за цінами виробника, тим самим уникнувши зайвих витрат, але і отримати як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування, що робить пневмоінструменти Sioux найбільш привабливими для вітчизняних споживачів.

Тепер розповімо про пневмоинструментах Sioux докладніше.

Найбільш затребуваною www.postroil.com Sioux є модель 2Р2603. При вазі всього в 1,2 кг і довжиною 173 мм цей інструмент може працювати з будь-якими породами дерева. Ще одна перевага пневмошуруповерта Sioux моделі 2Р2603 полягає в тому, що його повністю закритий корпус перешкоджає попаданню всередину стружок і пилу. До всього переліченого вище слід додати і те, що при виготовленні пневмошуруповерта Sioux моделі 2Р2603 використані новітні матеріали, що може значно продовжити термін його служби навіть при самому жорсткому режимі експлуатації. А зносостійкий ударостійкий корпус надійно захистить пневмошуруповерт Sioux моделі 2Р2603 від механічних впливів ззовні.

Важливим є й те, що за своєю ціною пневмошуруповерты Sioux моделі 2Р2603 доступні для представників середнього і малого бізнесу.

Правильний вибір інструменту - запорука успіху Вашого підприємства
Серед шліфувальних машин Sioux оптимальне поєднання ціни та якості відрізняє модель 897HPJ. Дана модель важить 0,8 кг, має діаметр підошви 150 мм при висоті інструмента всього 91 мм. Споживання повітря цій шліфувальною машиною таке, що не вимагає ніяких спеціалізованих джерел повітря і дозволяє підключати її до будь-якого компресора, проводить необхідну кількість повітря має тиск до 7 атм. Рівень шуму, виробленого цією шліфувальною машиною, навіть нижче прийнятих в Росії санитаных норм, що значно полегшує роботу з даними www.postroil.com. Можливі модифікації як з самоклеючими, так і з швидкознімними шліфувальними полотнами, а також з різними системами пилозбірників.

Компанія «БЕТІС» готова надати своїм клієнтам повний спектр пневмоінструментів Sioux, що включає в себе не тільки шуруповерти і шліфувальні машини, але і пневмодрилі, пневмогайковерты, пневмомолотки і пневмолобзики, а також багато іншого.

Компанія Sioux, прагнучи задовольнити навіть найвибагливішого покупця, випускає чимало спеціальних пневмоінструментів. Серед них дриля із змінним кутом повороту і www.postroil.com підвищеної потужності. В цих моделях поєднуються всі переваги базових моделей інструменту зі спеціальними функціями, які значно полегшують трудомісткі операції.

Виробники пневмоінструментів Sioux завжди велику увагу приділяють техніці безпеки. При необхідності інструмент має захисне покриття, що перешкоджає його вислизанню з рук. Важкі інструменти оснащені спеціальними кронштейнами для підвішування до балансирам. Кожна модель має звукопоглинальний фільтр на вихлопі.

Пневмоінструмент Sioux сертифікований в ISO і Держстандарті РФ, що дозволяє застосовувати його у виробництві на всій території Росії.