Труба Unidelta Прогрес не стоїть на місці, внаслідок чого ми кожен день стаємо свідками новинок у сфері будівельних матеріалів, комплектуючих і устаткування. Магістралі різноманітних трубопроводів, які пролягають в квартирах, будинках, на дрібних і великих підприємствах, теж сильно змінилися.

Компанія UNIDELTA S. p.A, основним продуктом якої є труба Unidelta, була заснована в 1973 році в Італії. Більш ніж за 30 років роботи підприємство освоїло випуск цілого ряду виробів для монтажу систем водопроводу, опалення, газових трубопроводів і систем поливу, включаючи елементи з'єднання для них.

На сьогоднішній день, завдяки багаторічному досвіду роботи, компанія Unidelta є лідером на ринку обладнання теплотехніки і систем трубопроводів, як приватного, так і загального використання. Що ж представляє із себе труба Unidelta з точки зору технології виготовлення та основних технічних особливостей?

Італійські інженери передбачили кілька ступенів захисту для умов нормальної експлуатації труби. 5 шарів, з яких виготовлена труба унідельта:

 • Внутрішній – сітчастий зшитий поліетилен

 • Сполучає – шар клею

 • Бар'єр проти попадання газів на основі этиленвинилового спирту

 • Другий з'єднує шар клею

 • Зовнішній – зшитий поліетилен
 • Такий тип труби отримав назву «Unidelta multiterm труба». У той же час проводиться «TriTerm» труба – тришаровий варіант, в якому зовнішній шар захищає киснева оболонка EVON. Метод екструзії з захистом EVOH , з допомогою якого виробляється труба Unidelta, не дозволяє проникати кисню всередину матеріалу, захищаючи тим самим від процесів корозії.

  Область застосування:

 • системи очищення в агресивних середовищах, низькі температури;

 • трубопроводи холодної і гарячої води;

 • виробництво систем опалення, в першу чергу – низькотемпературних;

 • для хімічних і газоподібних з'єднань.
 • Труба PEX Unidelta володіє цілим рядом переваг, які були досягнуті завдяки особливій структурі молекул для поліпшення технічних характеристик поліетилену. Це гладка, дуже легка труба, стійка до впливу променів ультрафіолету, легко гнеться. Дуже важливим є той факт, що труба унідельта здатна відновлюватися після деформації, тобто має хімічну пам'ять. Захисна оболонка охороняє від впливу шкідливих хімічних речовин та іржавіння.

  Типорозмір виготовляються труб варіюється від 25 до 75 мм в діаметрі. По щільності поліетилену труби Unidelta мають два види. Труби з низькою щільністю LDPE застосовуються більшою мірою в системах водопостачання та поливу, в той час як труби ПНД з високою щільністю відповідно використовуються при монтажі газових трубопроводів і каналізації.

  Купити трубу Unidelta можна в будь-якому інтернет магазині опалювального обладнання, приклад тому відомий в Москві і Росії магазин AnirTrade.

  Для монтажу трубопроводів використовуються сполучні вузли цього ж виробника. Фітинги італійських брендів гарантовано якісно і герметично забезпечують з'єднання вузлів трубопроводу на довгий час. Труба Unidelta може з'єднуватися пресовими фітингами FAR. Італійська компанія надає всі гарантії якості, а її продукція протягом всього виробництва проходить випробування, що підтверджується сертифікатом UNI EN ISO 9001:2000. Простий монтаж і широкий ряд переваг труб із зшитого поліетилену зробили продукцію компанії Unidelta однією з найбільш затребуваних у сфері будівництва і монтажу обладнання систем трубопроводів і тепло-водопостачання.