Моєму натяжна стеля без розлучень основні етапи Щоб натяжний покриття, як і будь-яка частина Вашого інтер'єру, служив протягом багатьох років, і при цьому залишалося таким же привабливим, необхідно за ними ретельно доглядати.

Адже уважне та дбайливе ставлення – це запорука довговічного і красивого інтер'єру.

Сьогодні дуже популярні глянсові натяжні покриття timeceiling.ru. Вони і виглядають стильно, і виконують безліч корисних функцій, починаючи від створення шумової захисту, і закінчуючи можливість їх використання в приміщеннях з високою вологістю. Звичайно, щоб підтримувати ці полотна в нормальному стані, знадобиться трохи більше часу, ніж у випадку з матовими або сатиновими їх аналогами.

Часто люди задаються питанням, як помити натяжна стеля без розлучень? Насправді тут немає жодної особливої таємниці. Все досить просто і прозаїчно. Зупинимося на основних етапах такої роботи.

  • Підготувати рідина. Для початку потрібно визначитися, чим саме Ви хочете помити натяжний глянсове полотно. Якщо забруднення незначне, або Вам просто захотілося зробити генеральне прибирання, то можна скористатися звичайною водою. Для досягнення більш якісного ефекту краще використовувати водний розчин нашатирного спирту.

  • Взяти інструмент. Важливим етапом є вибір інструменту, яким Ви станете мити полотно. Так як воно натяжний, то в процесі миття не можна сильно натискати. Притому, гострі і грубі мочалки або пристосування можуть подряпати глянець або взагалі розрізати його. Так що, краще всього скористатися м'якою губкою або спеціальною серветкою. Іноді застосовується м'яка щітка або швабра.

  • Вологе прибирання полотна. Спочатку потрібно зробити вологе прибирання. Такі полотна прекрасно переносять воду, так що в цьому плані проблем не повинно виникнути. З допомогою вологої губки вийде швидко позбутися від будь-яких забруднень, роблячи полотно знову чистим, красивим і насиченим.

  • Сухе прибирання полотна. Так як покриття глянсове, то після вологого прибирання на ньому можуть залишитися розводи. Так що, не чекаючи, поки вона висохне, треба приступити до сухого чищення. Точніше, просто достатньо буде насухо протерти його м'якою тканиною або такий же мочалкою. Головне, щоб цей інструмент не залишав подряпин на поверхні.
  • Виконуючи дану послідовність дій, у Вас вийде підтримувати в первозданному вигляді натяжний покриття на протязі багатьох років.