Основні переваги котеджних селищ Якщо ви бажаєте побудувати котедж, то, в першу чергу, необхідно зрозуміти, для чого вам взагалі потрібно заміський будинок, і вже від цього відштовхуватися.

Заміськими будинками зараз вважаються дачі та будинки для постійного проживання. Багато міські жителі, перебуваючи в галасливих мегаполісах, все частіше прагнуть переїхати жити за місто, і причин цьому чимало, але основна полягає в тому, що за містом, чисте повітря, яким приємно дихати, оточуючи себе природним ландшафтом. Крім цього, на даний момент вступили зміни щодо технічних параметрів будівництва. Завдяки цим зміни можна набагато простіше оформити необхідну документацію, що підвищує інтерес до індивідуального будівництва. Один з таких котеджних селищ – «Покров Ворота», особливості якого описані тут - pokrov-vorota.ru.

Основні переваги котеджних селищ

Так, якщо ви мрієте прокидатися від співу птахів, їсти свежесорванную з куща суницю і насолоджуватися красивими пейзажами, то найкращий варіант – жити в котеджному селищі. Ці місця славляться не тільки мальовничою природою, а й чистим повітрям, розвиненою інфраструктурою, наявністю магазинів, шкіл, клінік, розважальних комплексів, салонів краси (і це, не кажучи про якісних асфальтованих дорогах і наявності всіх необхідних для комфортного життя комунікацій).

Якщо ви запланували будівництво заміського будинку або котеджу, то слід відштовхуватися від багатьох нюансів, де основний – особливості кліматичних умов регіону, а саме – температура і вологість повітря, рівень сонячної радіації і багато інші геофізичні показники. Специфіка клімату позначається на розміщення приміщень в котеджах, і визначає вибір технологій і будівельних матеріалів для зведення споруд. Крім цього, перш ніж реалізувати будівництво заміського будинку або котеджу, потрібно підготувати ландшафтний проект, а складати його необхідно спираючись на такі особливості:

• якого характеру на ділянці грунт;
• є ґрунтові води (якого рівня) і куди прямує стік води.

Для встановлення даних характеристик слід запросити ландшафтного архітектора, який також здійснить фотофіксацію ділянки, складе загальну концепцію озеленення та благоустрою території.

Варто відзначити, що озеленювальні процедури, до яких відносять зонування за допомогою клумб і квітників, мають чимало переваг. З їх допомогою території заміського будинку стане більш яскравою і привабливою, а також візуально збільшиться, так як створюється справді неповторна і унікальна композиція.