Гідроізоляція підвалів ряд основних моментів Найбільш значущим моментом в ході побудови будь-якого будинку, звичайно ж, вважається якісна гідроізоляція його підвалу, адже вона буде забезпечувати досить надійний захист не тільки самого фундаменту, але і всій споруді.

До того ж, грамотно виконана гідроізоляція ще і допоможе зберегти розташовані в підвальному приміщенні речі, а також унеможливить виникнення там вогкості, цвілі і т. п.

Найбільш поширені варіанти

Зараз найчастіше застосовується кілька різних способів гідроізоляції:
• Обмазочный;
• Оклеечный;
• Наливна;
• Штукатурний.

Тут дуже важливо відзначити, що здійснювати підбір найбільш оптимального варіанту необхідно тільки після ретельного обстеження ґрунту та визначення рівня підземних вод.

Гідроізоляція підвалів ряд основних моментів
Найкращим рішенням у подібній ситуації, на сьогоднішній день вважається застосування спеціального проникаючого способу гідроізоляції, яка дозволяє практично повністю запобігати можливість капілярного проникнення вологи безпосередньо через структуру самого бетону. Крім того, така методика є відмінним варіантом ще й по тому, що її нанесення можна з однаковим успіхом здійснювати як з зовнішньої частини будівлі, так і безпосередньо зсередини самого підвалу. Завдяки цьому у власника з'являється можливість повністю відмовитися від додаткового розтину зовнішнього периметра, що, природно, досить серйозно прискорює подібну роботу. До того ж, дана технологія абсолютно не вимагає якоїсь особливої підготовки робочої поверхні.

Виконується такого типу гідроізоляція зазвичай за допомогою спеціальної суміші, яка наноситься на завчасно зволожену робочу поверхню. Дуже важлива особливість подібної суміші полягає в тому, що в її складі є багато різних добавок, які при реакції з бетоном починають формувати всередині його досить щільні кристалічні частинки. Тут важливо зазначити, що чим більше в капілярах бетону буде присутній води, тим набагато активніше стане здійснюватися зростання кристалів. Завдяки даній властивості, в подібній ситуації, здійснюється максимально якісне заповнення всіх мікротріщин і пор, що, природно, служить гарантією ідеальної герметизації повністю всієї конструкції.

Досить важливим плюсом у такий проникаючої гідроізоляції, також є і її абсолютна безпека і повна екологічність. До того ж, після застосування подібної методики, бетон абсолютно не втрачає своєї здатності вільно «дихати», що, природно, сприятливо позначається на його безпосередньому стані.