Балка для опалубки перекриттів При будівельних роботах різного роду може виникнути таке важливе питання: що ж собою являє балка двотаврова для опалубки перекриттів, які у неї є функції і де її використовують.

В процесі проведення будівельних робіт, особливо при будівництві будинку або будівель промислового призначення, існують певні нюанси у використанні балки для опалубки, які не завадить знати.

Балка для опалубки перекриттів виконує таку необхідну будівельну функцію, як прийняття навантаження і рівномірний розподіл на елементах конструкції. Вона володіє високою твердістю, зносостійкістю і міцністю, за рахунок чого її використовують в якості основи при зведенні будівель і споруд. З її допомогою бетонується будь-яка горизонтальна поверхня. Крім цього вона не складна в застосуванні і тому з успіхом використовується в будівництві будинків і великих об'єктів.

Ще одним плюсом є те, що за рахунок невеликої маси видається хороша перспектива для проведення навіть трудомістких будівельних робіт, не застосовуючи вантажопідйомні механізми і крани, що є безсумнівним плюсом. Що стосується її навантаження, то тут необхідно враховувати тип опалубки перекриттів, але максимум п'ять-шість тонн.

Балка для опалубки перекриттів
Балки можна умовно розділити на такі частини як: опорна, нагрузорозпределяющая і формотворча, а придбати сталеву балку можна в компанії ЛенСпецСталь. Під опорною частиною маються на увазі стійкі, наприклад, телескопічні, їх ще називають стійкою-домкрат, триноги і унівілкі, і стійки для об'ємних конструкцій. Балку для опалубки перекриттів на телескопічних стійках рекомендується використовувати тоді, коли перекриття не вище 4-8 метрів і товщиною не більше 0,4 метра. В інших випадках використовують стійки об'ємних конструкцій.

Під нагрузораспределяющей частиною мається на увазі дерев'яна або металева балка. Вона утворює каркас для горизонтальної опалубки. В якості формоутворювача частини підійде фанера або ж матеріали з полімеру.

Розглянувши функціональне значення, характеристику, область будівельних робіт, в якій застосовується балка для опалубки можна зробити висновок, що вищезгадана балка є незамінною деталлю при будівництві різного роду складних будівельних об'єктів.