Будівництво дерев'яних каркасних будинків Зараз більшу популярність набирають дерев'яні каркасні будинки. Переваги каркасного будівництва очевидні – це будівництво в малий термін, екологічність, міцність і стійкість конструкцій, а також малі витрати на будівництво.

Один квадратний метр дерев'яного каркасного будинку обійдеться в два рази дешевше, ніж будівництво цегляної будівлі. Всі роботи проводяться досить швидко, тому в'їхати в новий будинок ви зможете вже через півроку після початку будівництва. Каркасний будинок, побудований з дотриманням всіх правил і особливостей будівництва такого виду будівель, зовні практично не відрізняється від звичайного будинку з дерев'яного бруса.

Зовні будинок облицьовують спеціальною дерев'яною планкою, а всередині – вагонкою з вільхи або сосни. Сам каркас заповнюється якісним утеплювачем, найчастіше це скловата, тому такий будинок буде теплим і екологічно безпечним. Утеплювач, а також додаткова обробка будинку зовні, допоможуть уникнути гниття і загоряння конструкції.

Щоб отримати в результаті хороший, міцний і безпечний будинок, краще всього доручити будівництво професіоналам. Зараз є два варіанти процесу забудови: перший - доставка готового комплекту для самостійної збірки і другий варіант - будівництво каркасного будинку під ключ.

Ви можете вибрати перший варіант, якщо у вас є своя перевірена бригада, самостійний збір конструкції обійдеться дешевше. Доручення робіт підряднику - під ключ - буде означати, що він зробить не тільки каркас і зовнішню обробку будинку, але і проведе всі необхідні внутрішні роботи. У будь-якому випадку ваш каркасний будинок вийде красивим, затишним і безпечним.